By BGerou w sobotę, 21 marca 2020 r
Opublikowany w przewyższać
Odpowiedzi 0
Lubi 0
odwiedzajacy 2.8 tysięcy
Głosów 0
Cześć Mam 14-kolumnowy arkusz kalkulacyjny z kolumnami F, G, J, K, L i M zawierającymi formuły
w nich, które zwracają w nich wartość. Na razie chcę tylko narysować na wykresie kolumny L i F. Zwracane przez nie wartości są takie, jak podano poniżej. Celem jest pokazanie na poziomej osi X dwóch sekcji. Jeden dla startów, a drugi dla mety. W tych dwóch sekcjach znajduje się pasek dla każdej z 4 wymienionych poniżej, w odpowiednich sekcjach. Próbowałem tego, ale nie mogę zmusić go do zrobienia tego, co Idesire i wiem, że można to zrobić, ponieważ widziałem to w przeszłości na różnych
arkusze kalkulacyjne. Korzystam z Microsoft Office365. Jak widać na zrzucie ekranu, po lewej stronie otrzymuję daty, nie chcę tego… Na dole otrzymuję statusy, które chcę, ale w taki sposób, w jaki ich potrzebuję. Patrz wyżej. Wiedząc o tym, sekcja 1 dotycząca startów na moim wykresie będzie pokazywać 1 dla wczesnego, 1 dla punktualnego i 2 dla włączonego
Trzymać. Sekcja 2 dotycząca zakończeń zawierałaby 3 informacje dotyczące konieczności ukończenia i 1 dotyczące wcześniejszego zakończenia.
  
    [czcionka=Times New Roman] [/czcionka]
  • Rozpoczyna się[/*][font=Times New Roman] [/font][list][font=Times New Roman] [/czcionka]
  • Wstrzymane, trzeba zakończyć, późno, wcześnie, na czas[/*] [font=Times New Roman] [/czcionka]
[czcionka=Times New Roman] [/font][*]Wykończenia[/*][font=Times New Roman] [/czcionka]
    [czcionka=Times New Roman] [/czcionka]
  • Wstrzymane, trzeba rozpocząć, późno, wcześnie, na czas[/*] [font=Times New Roman] [/czcionka]
[czcionka=Times New Roman][/font][/lista]
Wyświetl pełny post