By tobiasax w niedzielę 24r
Odpowiedzi 1
Lubi 0
odwiedzajacy 5.6 tysięcy
Głosów 0
Zamiast stałej szerokości lub wysokości, byłoby miło mieć zamiast tego opcje maksymalnej szerokości i maksymalnej wysokości. Oczywiście w połączeniu z możliwością zachowania proporcji szerokość/wysokość (która najlepiej przenosi się na obraz w pliku Excel).
Spotkałem się z sytuacją, w której moje obrazy różnią się znacznie pod względem wysokości i szerokości. Jeśli więc pozwolę rządzić wysokością, prześcieradło stanie się za długie, a jeśli pozwolę decydować szerokości, stanie się za szerokie. Gdybym miał możliwość ustawienia maksymalnej wysokości np. 100 i maksymalnej szerokości 150, wynik byłby dobrym kompromisem.

Nawiasem mówiąc, inny problem związany z używaniem stałej szerokości polega na tym, że jeśli najpierw zaimportuję jedną kolumnę obrazów z wysokimi i wąskimi obrazami (powiedzmy H 500 W 200), a następnie zaimportuję kolejną kolumnę z niskimi i szerokimi obrazami (np. H 200 W 500), wysokość wiersza jest dostosowywana zgodnie z najnowszym importem. Dlatego wysokie obrazy zostaną obcięte. Byłoby świetnie, gdyby można było sprawdzić, czy w tym samym wierszu znajdują się inne obrazy w tym samym wierszu podczas dostosowywania wysokości wiersza.

Dzięki za uwagę!

Podziękowania
Cześć tobiasaxie,

Dziękuję bardzo za sugestię.

Wysłałem już to do naszych programistów. Rozważymy dodanie tych opcji do naszych przyszłych wersji. Dzięki jeszcze raz.

Amanda
·
2 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post