Czwartek, 03 marca 2022
  4 Odpowiedzi
  6.6 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Kiedy klikam „Ukryj/odkryj skoroszyty i arkusze” w obszarze Kutools Plus > Skoroszyt lub Kutools Plus > Arkusz roboczy, okno Ukryj/odkryj skoroszyty i arkusze nie pojawia się. O ile mi wiadomo, nic nie zostało zaktualizowane w tym systemie. To zaczęło się dziać dopiero w zeszłym tygodniu. Nie doświadczyłem, aby jakiekolwiek inne okna Kutools nie otwierały się prawidłowo.

Myśli? Pomysły?

TIA
2 lat temu
·
#2489
0
Głosów
odpiąć
Cześć kwhipp,

Przepraszam za kłopot. Sprawdziłem tę funkcję, wyskoczyło jej okno. Więc powiedz mi, jakiej wersji Kutools for Excel używasz? Proszę o przesłanie mi informacji o systemie operacyjnym (Którą wersję systemu operacyjnego Windows mam na swoim komputerze?), wersja programu Excel i język używany na komputerze.

A jeśli to możliwe, załącz plik z problemem (pamiętaj o usunięciu informacji prywatnych).

Z góry dziękuję.

Amanda
2 lat temu
·
#2490
0
Głosów
odpiąć
Oto wszystkie informacje o mojej wersji.
Kutools dla programu Excel 26.00
Excel 365 wersja 2008 (kompilacja 13127.21064)
Windows 10 wersja 20H2 (kompilacja 19042.1466)

Dzieje się tak na nowym, świeżym pliku Excel. Zauważyłem, że kiedy uruchamiałem program Excel, otwierałem lub tworzyłem nowy plik po raz pierwszy i wywoływałem opcje Ukryj/odkryj skoroszyty i arkusze, przez ułamek sekundy na pasku zadań pojawiała się informacja o nowym oknie, ale nie nie być oknem. Zasadniczo zamknął się, zanim można go było narysować na ekranie. Nie mam problemów z żadnym innym oknem Kutools.

Załączam pusty arkusz kalkulacyjny. Nie mogłem otworzyć okna z [załącznikiem]tym plikiem[/załącznik].
Załączniki (1)
2 lat temu
·
#2491
0
Głosów
odpiąć
Amando, nie wiem, co się dzieje, ale teraz wszystko działa dobrze. Okno Ukryj/Odkryj skoroszyty i arkusze pojawia się tak, jak powinno. Mogę to zrzucić na karb Gremlinów lub naszych administratorów IT, którzy bawią się uprawnieniami.

Dziękuję za Twój czas!
2 lat temu
·
#2492
0
Głosów
odpiąć
Cześć kwhipp,

Dziękuję za aktualizację.

Jeśli masz inne pytania, nie wahaj się zapytać mnie.

Amanda
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.