By dziekan@traderstech.net we wtorek, 02 stycznia 2018 r
Odpowiedzi 8
Lubi 0
odwiedzajacy 6.1 tysięcy
Głosów 0
Kiedy klikam link > konwertuj na hiperłącza, mój system zawiesza się i ulega awarii. Następnie muszę kontrolować-alt-delete, aby zamknąć Excela, a kiedy uruchamiam go ponownie, pyta mnie, czy chcę wyłączyć kutools, ponieważ powoduje to problemy!

NO CHODŹ!

Ta funkcja jest głównym powodem, dla którego kupiłem Wasz produkt, a teraz spowodowała, że ​​straciłem niezliczone godziny produktywności. Mam nawet darmowe narzędzie, które bezbłędnie radzi sobie z tym problemem! Jeśli potrzebujesz pomocy, oto ona https://www.seoautomatic.com/unique-tools/activate-excel-links/

Czy możecie to naprawić tak, żeby DZIAŁAŁO TAK JAK POWINNO............................ .. ZA KAŻDYM RAZEM!

W załączeniu zrzuty ekranu błędów błąd1.jpg
błąd2.jpg



Poza tym Twoje ustawienia Capta są poza WYKRESEM, musiałem spędzić 10 minut na klikaniu obrazów, aby się dostać! WTF! Myślałam, że to ma OSZCZĘDZAĆ MNIE CZAS!
Cześć,
Naprawdę przepraszam za złe doświadczenia.
Proszę o kontakt (jaychivo@extendoffice.com) wraz z identyfikatorem zamówienia lub adresem e-mail, za pomocą którego zakupiono oprogramowanie.
Szybkie pytanie, czy możesz używać innych funkcji Kutools for Excel?
Z góry dziękuję.
·
6 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Szczerze mówiąc, nie podobają mi się tego typu odpowiedzi. Oznacza to, że istnieje tajny, celowy problem, który można rozwiązać. Mam nadzieję, że się mylę, ale jeśli mój e-mail rozwiąże problem, wysłałem go. W międzyczasie udało mi się skorzystać z bezpłatnego oprogramowania, aby złagodzić stratę czasu, jaką to spowodowało. Nie chcę zabrzmieć opryskliwie, ale Excel to całkiem solidna platforma, więc nie powinieneś mieć tego rodzaju problemów.
·
6 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
OK, więc wysłałeś mi nowe oprogramowanie i nowy kod rejestracyjny. Dlaczego? Dlaczego moje stare oprogramowanie i mój stary kod rejestracyjny przestały działać? Szpiegujesz mnie? Wyczyściłem ciasteczka w mojej maszynie i przestało?

Jeśli pilnujesz, aby Twoja licencja była agresywna, tak aby ludzie nie mogli nawet wyczyścić swoich maszyn ze strachu, że Twój produkt się zepsuje, wówczas następuje zmiana z „Kutools” na „Ból w dupie, marnuję czas na narzędzia”

Przykro mi, ale to Ty odczuwasz największy ciężar tej sytuacji. Ale wkurzają mnie te zbyt agresywne zasady licencjonowania. Powinieneś z góry ujawnić kupującemu, że produkt będzie czasami marnował mnóstwo czasu i powodował frustrację ze względu na sposób konfiguracji licencji.

Jestem pewien, że wielu zdecydowałoby się NIE kupować, gdyby ujawniono to szczerze.

Mam nadzieję, że nie będę musiał się z tym ponownie borykać przy następnym czyszczeniu systemu. Upewnię się i dam znać wszystkim.

Czy muszę pytać Cię o pozwolenie, zanim wykonam jakąkolwiek konserwację/czyszczenie mojego komputera?
·
6 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,
Przepraszamy za napotkany problem.

Dlaczego? Dlaczego moje stare oprogramowanie i mój stary kod rejestracyjny przestały działać? Szpiegujesz mnie? Wyczyściłem ciasteczka w mojej maszynie i przestało?
W pewnych okolicznościach wystąpił problem z informacjami o starej licencji. Stworzyliśmy nowy klucz licencyjny, aby rozwiązać ten problem. Dlatego wyślemy Ci informacje o nowej licencji. Nikogo nie szpiegujemy.

W pewnych okolicznościach stare informacje o licencji mogą powodować problemy.

Czy możesz teraz użyć funkcji zaciemnienia?
·
6 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
To jest problem, spotkałem się z tym samym w moim Excelu, kiedy konwertowałem adres URL na hiperłącza. Kiedy pracowałem nad moją witryną, naprawdę trudno było codziennie mieć do czynienia z adresem URL. Oto link do mojej strony internetowej, jeśli masz jakieś pytania. https://babasupport.org/email/aol-customer-service/51
·
6 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,
Dzięki za opinię.
Wkrótce postaramy się ulepszyć tę funkcję.
Dzięki.
·
6 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Próbowałem już tego
·
5 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,
Szpiegujesz mnie? Wyczyściłem ciasteczka w mojej maszynie i przestało?
Nie, nigdy czegoś takiego nie robimy i nigdy nie zrobimy.

Stara licencja może być blokowana przez Twój program antywirusowy, dlatego musimy zmienić ją na nową.

Jeśli napotkałeś inny problem, spróbuj skontaktować się z nami pod adresem sales@extendoffice.com. Postaramy się jak najlepiej, aby Ci pomóc.
·
5 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post