Niedziela, 28 styczeń 2018
  10 Odpowiedzi
  7 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Miałem awarię dysku i mój pracodawca wymienił cały laptop. Zawiera aktualizację do pakietu Office 2016. Próbowałem zainstalować Kutools przy użyciu mojego klucza licencyjnego z 2013 roku i pojawia się komunikat o błędzie informujący, że muszę kupić nową kopię.

Proszę o poradę - miałam wrażenie, że kupujesz raz, używasz na zawsze.

Dzięki,
stóg
6 lat temu
·
#1429
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Proszę o kontakt w celu przekazania informacji o zamówieniu . :)
0
Głosów
odpiąć
Informacje wysłane e-mailem w zeszłym tygodniu. Proszę doradź.

Dzięki,
stóg
6 lat temu
·
#1431
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Czy otrzymałeś mojego maila?
Jeśli nie, spróbuj skontaktować się z nami za pośrednictwem or .
0
Głosów
odpiąć
Zrobiłem to i odpowiedziałem, że klucz nie działa. Wysłałem też zrzut ekranu dla Ciebie. Proszę doradź!
0
Głosów
odpiąć
Jay – muszę wiedzieć, co tu zrobić. Zaktualizowałem ten wątek w zeszłym tygodniu i ponad tydzień temu wysłałem Ci zrzut ekranu e-mailem.

Proszę doradź. Dzięki!
6 lat temu
·
#1434
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Czy otrzymałeś mojego maila?
Dzięki. :)
0
Głosów
odpiąć
Nie, nie mam. Jedyny e-mail, jaki otrzymałem, to automatyczne powiadomienie z tego forum. Jay – to trwa już ponad miesiąc. Mam nadzieję, że masz dla mnie rozwiązanie.
6 lat temu
·
#1436
0
Głosów
odpiąć
Cześć,

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z informacjami licencyjnymi zalecamy skontaktowanie się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, podając informacje o zamówieniu.
Jeśli nie otrzymałeś naszych e-maili, spróbuj skontaktować się z nami za pośrednictwem or .
Dzięki. :)
0
Głosów
odpiąć
Qiu,

Nie wiem, o ile jaśniej mogę się w tej kwestii wyrazić. Dwukrotnie odpowiedziałem Jayowi e-mailem i zamieściłem informacje o moim zamówieniu. Zrobię to ponownie dzisiaj, wysyłając jednego e-maila do i jeden e-mail do .
6 lat temu
·
#1438
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Przepraszamy, wygląda na to, że nie otrzymaliśmy Twoich e-maili.
Czy możesz mi podać swój adres e-mail lub tytuł wiadomości e-mail? :)
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.