By tgogoulas@gmail.com we wtorek, 27 lutego 2018 r
Odpowiedzi 6
Lubi 0
odwiedzajacy 5.7 tysięcy
Głosów 0
Cześć, korzystając z wersji próbnej, aby wiedzieć, czy spełnia moje potrzeby, skupiłem się na kilku kwestiach:

1. Czy istnieje krótszy sposób wstawiania ścieżek i nazw plików (jako załączników) niż metodą kopiowania i wklejania? Opcja hiperłącza nie działa. Załączniki nie pojawiają się na ekranie odbiorcy.
2. Po wysłaniu masowych wiadomości e-mail za pośrednictwem programu Outlook lub serwera poczty wychodzącej nadawcy, nie pojawiają się one w wysłanych wiadomościach e-mail na koncie nadawcy, więc nie mogę w swoim imieniu potwierdzić, że zostały wysłane.

Dzięki z góry
limon
Cześć,
Czy to pytanie dotyczy Kutools dla programu Outlook?
Spróbuj sprecyzować swoje pytanie bardziej szczegółowo.
Potrzebujemy bardziej szczegółowych informacji.
·
6 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Dzięki za odpowiedź. Nie, chodzi o Excel:kutools>enterprise>utwórz listę mailingową i dotyczy 1. pól załączników: czy istnieje łatwiejszy i szybszy sposób wstawiania załączników, z wyjątkiem metody kopiowania i wklejania jeden po drugim?
2. e-maile wysyłane za pośrednictwem serwera poczty wychodzącej lub programu Outlook: po ich wysłaniu nigdzie nie mogę znaleźć wysłanych e-maili na koncie nadawcy.
·
6 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,
Spróbuj wysłać e-maile do siebie.
Czy otrzymałeś e-maile?
W przyszłości postaramy się ulepszyć pola załączników.
Proszę poinformować o użyciu ustawień swoich kont e-mail do wysyłania wiadomości e-mail.
Dzięki.
·
6 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Tak, wysłałem do siebie e-maile testowe i je otrzymałem. Ale kiedy wysyłam masowo zindywidualizowane e-maile za pośrednictwem kutools, nigdzie nie mogę ich znaleźć w „folderze wysłanych” na moim koncie e-mail ani w LiveMail, Outlooku, Thunderbirdzie itp. Ustawienia mojego konta e-mail są znane; to ustawienia Gmaila.
·
6 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,
Zaloguj się na swoje konto Gmail na gmail.com, a zobaczysz je w folderze Wysłane.
·
6 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Mam ten sam problem. Próbuję utworzyć listę e-mailową, do której zostanie dołączony plik pasujący do zebranych przeze mnie danych osoby. Użyłem „Importuj listę plików”, aby pobrać ścieżki plików. Jednak nie zostanie wysłany z podłączonym załącznikiem i nie jestem pewien dlaczego.

Jakieś wskazówki?
·
6 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post