By Wielcy fani w poniedziałek, 28 marca 2022
Odpowiedzi 5
Lubi 1
odwiedzajacy 14.9 tysięcy
Głosów 0
Ta funkcja umożliwia użytkownikom wywoływanie wbudowanych funkcji KUTOOLS przy użyciu kodu VBA w następujący sposób:

1. Dodaj odwołanie do KutoolsforExcel w projekcie (jak pokazano na poniższym rysunku)

Naciśnij przycisk Alt + F11 skróty do otwierania edytora VB w programie Excel, a następnie kliknij Tools > Bibliografia… dodać Kutools dla Excele jako referencje w projekcie VBA.

VBA-01.png

VBA-02.png


2. Użyj CallKutoolsAkcja w kodzie VBA do wywołania określonej funkcji KUTOOLS, która zawiera parametr typu wyliczenia Actions, który określa, którą funkcję należy wywołać, na przykład następujący kod:

Sub CallKutoolsActionDemo()
'Call the Compare Cells function
Call Callkutoolsaction(CompareCells)
'Invoke the About function
Call Callkutoolsaction(About)
End Sub
Czym jest Badanie Satysfakcji Gości Kroger?

Ankieta klientów Krogera

Ankieta krogerstoresfeedback.com to ankieta internetowa przeprowadzona przez supermarket Kroger w celu uzyskania opinii klientów oraz opinii na temat ich produktów i usług. Korzystając z Ankiety Kroger, klienci mogą za pośrednictwem tej recenzji wejść z nimi w interakcję i napisać autentyczne recenzje na temat swojej podróży i doświadczeń z zakupów w sklepie Kroger.
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Po prostu uwielbiam Twój blog, bardzo interesujący i pouczający.
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,
Próbuję dodać Kutools for Word w ten sam sposób, ale w narzędziach - referencje, których brakuje mi „KutoolsforWord”, czy możesz mi pomóc? (Oczywiście mam to zainstalowane )
·
1 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,
Próbuję dodać Kutools for Word w ten sam sposób, ale w narzędziach - referencje, których brakuje mi „KutoolsforWord”, czy możesz mi pomóc? (Oczywiście mam to zainstalowane )


Przepraszamy, nie mamy tego w Kutools for Word.
·
1 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
tak, kutools nie są dostępne dla słowa
·
1 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post