Poniedziałek, 28 marca 2022
  5 Odpowiedzi
  13.9 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Ta funkcja umożliwia użytkownikom wywoływanie wbudowanych funkcji KUTOOLS przy użyciu kodu VBA w następujący sposób:

1. Dodaj odwołanie do KutoolsforExcel w projekcie (jak pokazano na poniższym rysunku)

Naciśnij przycisk Alt + F11 skróty do otwierania edytora VB w programie Excel, a następnie kliknij Tools > Bibliografia… dodać Kutools dla Excele jako referencje w projekcie VBA.

VBA-01.png
VBA-02.png

2. Użyj CallKutoolsAkcja w kodzie VBA do wywołania określonej funkcji KUTOOLS, która zawiera parametr typu wyliczenia Actions, który określa, którą funkcję należy wywołać, na przykład następujący kod:

Sub CallKutoolsActionDemo()
'Call the Compare Cells function
Call Callkutoolsaction(CompareCells)
'Invoke the About function
Call Callkutoolsaction(About)
End Sub
Załączniki (2)
0
Głosów
odpiąć
Czym jest Badanie Satysfakcji Gości Kroger?

Ankieta klientów Krogera

Ankieta krogerstoresfeedback.com to ankieta internetowa przeprowadzona przez supermarket Kroger w celu uzyskania opinii klientów oraz opinii na temat ich produktów i usług. Korzystając z Ankiety Kroger, klienci mogą za pośrednictwem tej recenzji wejść z nimi w interakcję i napisać autentyczne recenzje na temat swojej podróży i doświadczeń z zakupów w sklepie Kroger.
0
Głosów
odpiąć
Po prostu uwielbiam Twój blog, bardzo interesujący i pouczający.
1 lat temu
·
#2793
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Próbuję dodać Kutools for Word w ten sam sposób, ale w narzędziach - referencje, których brakuje mi „KutoolsforWord”, czy możesz mi pomóc? (Oczywiście mam to zainstalowane :) )
1 lat temu
·
#2796
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Próbuję dodać Kutools for Word w ten sam sposób, ale w narzędziach - referencje, których brakuje mi „KutoolsforWord”, czy możesz mi pomóc? (Oczywiście mam to zainstalowane :) )


Przepraszamy, nie mamy tego w Kutools for Word.:)
11 miesięcy temu
·
#3475
0
Głosów
odpiąć
tak, kutools nie są dostępne dla słowa
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.