By Pan G w piątek, 29 kwietnia 2022 r
Odpowiedzi 4
Lubi 0
odwiedzajacy 6.9 tysięcy
Głosów 0
Mam nadzieję, że jest to prosty proces, ale pomimo wszystkich odmian wyszukiwań w Google, choć niektóre działają, nie jest to kompletne rozwiązanie.

Mam skoroszyt na 2022
Ten skoroszyt zawiera 12-miesięczne arkusze work
Tak, to swego rodzaju kalendarz...
Obejmuje od poniedziałku do piątku Tylko nie są wyświetlane dni weekendowe
i podzielone na tygodnie dla każdego miesiąca.
sumuje dane co tydzień i przenosi je na koniec arkusza miesiąca, a następnie kopiuje te dane do arkusza wzorcowego.
Każdy dzień tygodnia jest oznaczony jako pon 1 stycznia, wt 2 stycznia śr 3 stycznia itd.

Czy istnieje zautomatyzowany sposób tworzenia pliku 2023, 2024, który zawiera wszystkie te same arkusze, z kolumnami o tych samych rozmiarach i formułami wykonującymi to samo
ale
Przesuń lub zastąp prawidłowe daty dla każdego tygodnia danego roku, zawarte w każdym arkuszu

Przejmuję to od kogoś, kto miał dobry pomysł, ale nie jest już dostępny, a kiedy stworzyłem kopię 2023, musiałem przejść przez każdą
Od poniedziałku do piątku w tygodniu i zmień datę dnia i roku oraz dostosuj kilka komórek

Doceń pomoc, jeśli to możliwe, lub wskazówki, jak zautomatyzować to, zamiast robić to ręcznie
Musisz to trochę zaktualizować, zmiana dat nie jest tak prosta, jak użycie przycisku Wypełnij, ponieważ
„kolumny” dat są oddzielone inną kolumną
Dołączyłbym zrzut ekranu, ale system tutaj mi na to nie pozwala
·
2 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć Panie G,

- Każdy dzień tygodnia jest oznaczony jako pon 1 stycznia, wt 2 stycznia śr 3 stycznia itd.
Czy dni tygodnia i daty są w tej samej komórce (pon. 1 stycznia)? Lub po jednej celi na każdą (pon. I 1 stycznia).

Możesz również dołączyć zdjęcie w tym systemie. Jeśli format Twojego zdjęcia nie jest obsługiwany, możesz dołączyć plik zip. Jeśli to możliwe, załącz plik Excel, o którym wspomniałeś (pamiętaj, aby usunąć w nim swoje prywatne dane).

Amanda
·
2 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Dzięki za odpowiedź, przepraszam za opóźnienie
Więc system nie pozwoli mi dołączyć pliku, czy to w zip, png, jpg, bmp

Daty są podane w kolumnie, więc A1 to deskryptor, B1 to Mon xxx 1, następnie C1 to inicjały, D1 to Wt xxx 2, E1 to inicjały itd.
z podziałem na tydzień, więc będę miał 4 takie na każdy tydzień miesiąca (czasami 5 w zależności od miesiąca)
Przepraszam, najlepiej jak potrafię, nie mogę łączyć, przesyłać, kopiować i wklejać, bez względu na rozszerzenie
W razie potrzeby mogę wysłać e-mail, dzięki


[td]Tydzień: | pon 09 maj | AI | wtorek 10 maja | AI | środa 11 maja | AI | czw 12 maja | AI | piątek 13 maja |AI | AI |WT
Może 9 - 13


Kolumny pliku date.PNG, który próbujesz przesłać, mają nieobsługiwany format.
Obsługiwane: gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
·
2 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Dzięki za odpowiedź, przepraszam za opóźnienie
Więc system nie pozwoli mi dołączyć pliku, czy to w zip, png, jpg, bmp

Daty są podane w kolumnie, więc A1 to deskryptor, B1 to Mon xxx 1, następnie C1 to inicjały, D1 to Wt xxx 2, E1 to inicjały itd.
z podziałem na tydzień, więc będę miał 4 takie na każdy tydzień miesiąca (czasami 5 w zależności od miesiąca)
Przepraszam, najlepiej jak potrafię, nie mogę łączyć, przesyłać, kopiować i wklejać, bez względu na rozszerzenie
W razie potrzeby mogę wysłać e-mail, dzięki


[td]Tydzień: | pon 09 maj | AI | wtorek 10 maja | AI | środa 11 maja | AI | czw 12 maja | AI | piątek 13 maja |AI | AI |WT
Może 9 - 13


Kolumny pliku date.PNG, który próbujesz przesłać, mają nieobsługiwany format.
Obsługiwane: gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf


Spróbuj skontaktować się z nami z plikiem i szczegółowym opisem Twojej operacji poprzez support@extendoffice. Com.

Dzięki.
·
2 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post