By spleśniałe skały w piątek, 13 maja 2022
Odpowiedzi 1
Lubi 0
odwiedzajacy 7.7 tysięcy
Głosów 0
Program Excel ulega awarii przy każdej próbie nawigacji w okienku Skoroszyt i arkusz. wyświetla następujący błąd „naruszenie dostępu programu Excel pod adresem 000000000245776E w module „PaneforKutools64.dll”. Odczytaj adres 0000000000007328'. Odinstalowałem Kutools, kupiłem najnowszą wersję i zainstalowałem. Wciąż ta sama awaria. Ustaliłem, że instalacja była instalowana w wersji 32-bitowej, a mój system i Office 365 są 64-bitowe. Proszę o pomoc, ten błąd ograniczył moją produktywność, a stres rośnie bez łatwości użytkowania zapewnianej przez Kutools.

Działający Windows 8.1 64-bitowy
RAM: 8.00 GB
Biuro 365

Dziękujemy za dostarczenie tak niesamowitego produktu, z którego korzystam Kutools od ponad dekady.
Witam,

Błąd występuje tylko wtedy, gdy arkusz jest wyjątkowo skomplikowany w wyjątkowych okolicznościach. Czy mógłbyś więc sprawdzić, czy błąd występuje tylko w arkuszu, o którym wspomniałeś powyżej, czy w jakichkolwiek arkuszach?

Jeśli występuje to tylko w konkretnym arkuszu, usuń swoje prywatne informacje i dołącz plik tutaj, jeśli to możliwe. Lub możesz wysłać plik na adres e-mail: support@extendoffice.com. Aby tylko zespół pomocy mógł zobaczyć plik, a my będziemy przechowywać Twoje informacje w pliku w bezpieczny sposób.

I upewnij się, że zainstalowałeś naszą najnowszą wersję (kliknij Pomoc > O nas aby sprawdzić, czy wersja to 26.00).

Amanda
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post