By UI-Kutools w poniedziałek, 16 maja 2022
Odpowiedzi 9
Lubi 0
odwiedzajacy 7.6 tysięcy
Głosów 0
Dzień dobry,
Jeśli mam 1 skoroszyt z 30 arkuszami, jak skopiować dane wszystkich 30 arkuszy do jednego arkusza wzorcowego?
Witam,

Możesz użyć Połącz arkusze funkcja Kutools dla programu Excel. Wykonaj poniższe czynności:

1. Pod Kutools Plus znajdź grupę Skoroszyty i arkusze. Kliknij Połączyć.
łączyć.png


2. Wybierz pierwszą opcję, a następnie kliknij Następna.
opcja.png


3. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami w oknie dialogowym.

Więcej szczegółów na temat tej funkcji można znaleźć na stronie: https://www.extendoffice.com/product/kutools-for-excel/excel-combine-worksheets-into-one.html

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się mnie zapytać.

Amanda
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Dziękuję Amando. Jeszcze jedno pytanie :-) Jak znaleźć duplikaty w tym samym wierszu w wielu kolumnach?
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Pod zakładką Kutools, znajdź grupę Edycjakliknij Wybierz > Wybierz Zduplikowane i unikalne komórki.
duplikat.png


W wyskakującym oknie dialogowym:
1. Kliknij przycisk wyboru zakresu (oznaczony czerwoną strzałką), aby wybrać wspomniany wiersz.
2. Pod Na podstawie sekcja, wybierz Pojedyncza komórka.
3. Pod Zasada i Przetwarzanie wyników sekcji, wybierz potrzebne opcje.
4. kliknij OK. Duplikaty zostaną następnie wybrane i wyświetlone w ustawiony sposób.
ustawienie.png
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
1 głosów
·
Komentarze 0
·
Pozwól, że wyjaśnię Amandzie:

Przykład:
Kolumna A Kolumna B Kolumna C Kolumna D
Rząd 1 Siphelele Trueman Trueman Nxasana

Szukam formuły, która powie mi, że w kolumnie B i C wiersza 1 znajduje się duplikat
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·

Przykład:
Kolumna A Kolumna B Kolumna C Kolumna D
Rząd 1 Siphelele Trueman Trueman Nxasana

Szukam formuły, która powie mi, że w kolumnie B i C wiersza 1 znajduje się duplikat

W powyższym przypadku formuła byłaby =JEŻELI(LICZ.JEŻELI($A$1:$D$1;A1)>1,"DUPLIKAT","")
Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z artykułem: https://www.extendoffice.com/documents/excel/4000-excel-find-duplicates-without-removing.html#a2

Amanda
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Hi Friends,
Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego zadania :(
Mam problem z dużą tabelą, gdy chcę utworzyć podsumowanie tej tabeli, jak poniżej:
1- moja tabela ma scalone komórki, dlatego nie mogę utworzyć tabeli przestawnej.
2- w każdym wierszu numer zawierający od 7 do 11 wierszy, ale komórki z numerem wiersza są scalone w kolumnie A, co oznacza, że ​​z każdym wierszem mam więcej niż jeden wiersz po prawej stronie.
3- To, czego potrzebuję w nowej tabeli, to uzyskanie danych z głównej tabeli z minimalnymi wartościami w ich kolumnie ceny „J”, a jeśli istnieje więcej niż jeden przedmiot z tą samą ceną między niektórymi dostawcami, muszę również dodać je w nowym table, ale z tym samym numerem wierszy właśnie dodanym z indeksem na końcu każdego wiersza o numerach takich jak: 101-->101a
Przesłałem mój arkusz danych programu Excel z tym żądaniem.
Będzie mi miło, jeśli ktoś pomoże mi z kodem VBA.
Dzięki i pozdrawiam.
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Niestety szwy nie mogą przesłać żadnego pliku!
nie wiem dlaczego!
Proszę, poprowadź mnie, jak mogę dołączyć mój plik Excela.
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Witam ponownie,
Drodzy przyjaciele, mógłbym po prostu przesłać mój plik na dysk Google i uzyskać link do mojej prośby.

Karta pracy[/url]https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hoANMsiIs6cnGCQG6LFINv41P1r9YkHI/edit?usp=sharing&ouid=101876086797041785217&rtpof=true&sd=true
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,
Cóż, wycofuję moją prośbę i proszę, nie trać czasu na tę prośbę.
Dziękuję za uwagę.
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post