Poniedziałek, 08 sierpnia 2022
  12 Odpowiedzi
  6.7 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Korzystanie z programu Excel 2016.

Przeszukiwalna lista DD działa dobrze, dopóki nie zabezpieczę arkusza, po zabezpieczeniu arkusza nie działa.

Dzięki,
Vince F
1 lat temu
·
#3005
0
Głosów
odpiąć
Witam,

W bieżącej wersji Kutools dla programu Excel funkcja listy rozwijanej z możliwością wyszukiwania nie będzie dostępna po zabezpieczeniu arkusza.

Ale dobrą wiadomością jest to, że udostępnimy listę przeszukiwalnych DD w następnej wersji, o ile komórki, w których stosujesz tę funkcję, są odblokowane. :D

Jeśli masz inne pytania, nie wahaj się zapytać mnie.

Amanda
1 lat temu
·
#3008
0
Głosów
odpiąć
Amando, dziękuję za odpowiedź,

Nie jestem pewien, dlaczego miałby to być problem… wydaje mi się, że należy być w stanie chronić arkusz i nadal działać z przeszukiwalną listą DD.
Niemniej jednak zarówno komórki z listą DD, jak i komórki, do których odwołuje się lista, są niechronione/odblokowane. Tak więc, jak napisałeś „...przeszukiwalna lista DD dostępna tak długo, jak komórki, w których stosujesz tę funkcję, są odblokowane”, czy źle to czytam, czy czegoś brakuje?

Dzięki,
Vince F
Excel 2016
1 lat temu
·
#3013
0
Głosów
odpiąć
Od dwóch dni czekam na odpowiedź na mój post...Widzę tylko, że wsparcie to robi sobie dzień wolny/offline?
1 lat temu
·
#3014
0
Głosów
odpiąć
Przepraszamy, teraz nie obsługuje chronionego arkusza roboczego. Będziemy go wspierać w następnej wersji. :D
1 lat temu
·
#3022
0
Głosów
odpiąć
Amando, dziękuję za odpowiedź,

Nie jestem pewien, dlaczego miałby to być problem… wydaje mi się, że należy być w stanie chronić arkusz i nadal działać z przeszukiwalną listą DD.
Niemniej jednak zarówno komórki z listą DD, jak i komórki, do których odwołuje się lista, są niechronione/odblokowane. Tak więc, jak napisałeś „...przeszukiwalna lista DD dostępna tak długo, jak komórki, w których stosujesz tę funkcję, są odblokowane”, czy źle to czytam, czy czegoś brakuje?

Dzięki,
Vince F
Excel 2016

Przepraszam, była literówka. Mówiłem, że dobrą wiadomością jest to, że udostępnimy listę przeszukiwalnych DD w następnej wersji, o ile komórki, w których stosujesz tę funkcję, są odblokowane.

Przepraszam za opóźnienie.

Amanda
1 lat temu
·
#3026
0
Głosów
odpiąć
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie. Czy masz jakieś przybliżenie, kiedy ukaże się zaktualizowana wersja?
1 lat temu
·
#3035
0
Głosów
odpiąć
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie. Czy masz jakieś przybliżenie, kiedy ukaże się zaktualizowana wersja?
Nowa wersja powinna zostać uruchomiona za dwa lub trzy miesiące. Pamiętaj, że jest to szacowany czas :)

Amanda
1 lat temu
·
#3040
0
Głosów
odpiąć
Cześć VinceF,

Stworzyliśmy wersję beta, która zawiera zaktualizowaną funkcję listy rozwijanej z możliwością wyszukiwania: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/26.10/KutoolsforExcelSetup.Inno.exe

Pobierz i wypróbuj. Jeśli pojawią się jakieś problemy, nie wahaj się mnie zapytać. :)

Amanda
1 lat temu
·
#3392
0
Głosów
odpiąć
Cześć Amanda,

Wydaje mi się, że pobrałem najnowszą wersję oprogramowania Kutools, ale nadal mam problem polegający na tym, że menu rozwijane z możliwością wyszukiwania nie działa na chronionych arkuszach. Czy funkcja nie została jeszcze udostępniona? Albo robię coś źle?

Proszę daj mi znać!

Z poważaniem,
FrisoE
1 lat temu
·
#3397
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Nowa wersja (Kutools dla programu Excel 27.0) z tą funkcją zostanie wkrótce wydana. Prosimy o subskrypcję naszej strony internetowej, aby nie przegapić informacji o wydaniu.

Pamiętaj, że po pobraniu i zainstalowaniu Kutools dla programu Excel 27.0, zanim użyjesz przeszukiwalnego menu rozwijanego w chronionych arkuszach, powinieneś: 1. wybierz zakres, w którym zastosowałeś menu rozwijane z możliwością wyszukiwania; 2. kliknij Kutools Plus > Widok projektu > Odblokuj komórki; 3. chronić arkusz roboczy.

Amanda
1 lat temu
·
#3399
0
Głosów
odpiąć
Cześć Amanda,

Dzięki za twoją odpowiedź!

Czy wiesz, kiedy spodziewać się wydania Kutools dla programu Excel 27.0?

FrisoE
1 lat temu
·
#3405
0
Głosów
odpiąć
Cześć FrisoE i VinceF,

Kutools dla programu Excel 27.0 jest już wydany :D , oto link do pobrania: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Amanda
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.