Anonimowy użytkownik
  Piątek, 23 2022 września
  3 Odpowiedzi
  4.7 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Postępowałem zgodnie z twoim samouczkiem, który działał dobrze. Ale chciałbym połączyć kilka elementów w tej samej komórce, ale w innym arkuszu. Czy to możliwe ? nie mogę. Czy możesz mi pomóc ? Dziękuję.
1 lat temu
·
#3085
Zaakceptowana odpowiedź
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Załóżmy, że twoja lista rozwijana znajduje się w A1: A10 w Arkuszu 1, a wybierzesz wiele elementów z rozwijanej listy w komórkach w A1: A10, możesz wprowadzić formułę w A1 w Arkuszu 2: = Sheet1! A1, a następnie przeciągnij uchwyt wypełniania w dół, aby zastosować formułę do poniższych komórek do A10.

Amanda
1 lat temu
·
#3085
Zaakceptowana odpowiedź
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Załóżmy, że twoja lista rozwijana znajduje się w A1: A10 w Arkuszu 1, a wybierzesz wiele elementów z rozwijanej listy w komórkach w A1: A10, możesz wprowadzić formułę w A1 w Arkuszu 2: = Sheet1! A1, a następnie przeciągnij uchwyt wypełniania w dół, aby zastosować formułę do poniższych komórek do A10.

Amanda
Dziękuję Ci bardzo. To wspaniale.
Mam inne pytanie na ten sam temat. Jak usunąć element w komórce grupującej kilka elementów na listach rozwijanych (na przykład, jeśli wybrałem nieprawidłowo)? Właściwie jak wrócić. Nie mogłem znaleźć informacji w samouczku. Z góry dziękuję.
1 lat temu
·
#3088
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Możesz nacisnąć Ctrl + Z, aby cofnąć wybór. Lub po prostu wybierz elementy, których nie chcesz, i usuń je z komórki wyników.

Amanda
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.