By B040 w czwartek, 03 listopada 2022
Odpowiedzi 3
Lubi 0
odwiedzajacy 4.6 tysięcy
Głosów 0
Na nowym komputerze z zainstalowanym Win10 została zainstalowana pierwsza wersja 24.00 Ku Tools for Excel.
Licencja jest kupowana po zarejestrowaniu wersji KuTools.
Gdy chcę sprawdzić aktualizacje, pojawia się komunikat o błędzie „Sprawdzam błąd aktualizacji, spróbuj ponownie później”
Pobrałem wersję 26.10 i ponownie otworzyłem Excela, nadal widzę starą wersję 24.00.
Jak mogę uaktualnić do najnowszej wersji?

Również menu specjalnego filtra nic nie inicjuje. jak to działa? Próbowałem tak samo na komputerze kolegi i tam wszystko działa na wersji 24.00
Powodem zakupu tego narzędzia były specjalne opcje filtrowania, ale te nie działają.
Witam,

Jeśli pobrałeś wersję 26.10 i zainstalowałeś ją pomyślnie, Twoje Kutools powinny zostać zaktualizowane. Jeśli tak się nie stało, spróbuj odinstalować Kutools for Excel z komputera, a następnie pobierz i zainstaluj 26.10,

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się zapytać mnie.

Jeśli chodzi o filtr specjalny, spróbuj ponownie po zainstalowaniu 26.10. Jeśli nadal nie działa, sprawdź używany język i wersję programu Excel. A czy są takie same jak kolegi?

Amanda
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć Amanda,
Odinstalowałem wszystko i ponownie zainstalowałem nową wersję. Teraz jestem na 26.10 i wszystko działa teraz.
Mogę ponownie użyć mojego specjalnego filtra
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Witaj ponownie,

Miło to słyszeć! Jeśli masz inne pytania, nie wahaj się zapytać

Amanda
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post