By dkhart86@gmail.com w sobotę 03 grudnia 2022 r
Odpowiedzi 3
Lubi 0
odwiedzajacy 4.8 tysięcy
Głosów 0
Rozumiem, że jakikolwiek utworzony przeze mnie plik programu Excel, który utworzyłem przy użyciu funkcji Kutools, nie może zostać zrozumiany i nie zostanie przekazany innym użytkownikom programu Excel, którzy nie mają zainstalowanego programu Kutools. (https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html)

Dlatego, jeśli dobrze rozumiem, należy unikać korzystania z funkcji Kutools, jeśli planujesz dzielić się z użytkownikami programu Excel, którzy nie mają zainstalowanego Kutools?

A może istnieje jakiś sposób konwersji funkcji Kutools na zwykłe formuły/funkcje/makra programu Excel, abyśmy mogli udostępniać pliki utworzone przez Kutools użytkownikom programu Excel, którzy nie mają Kutools?

Dziękuję z góry.
Witam,

Tak, jeśli planujesz udostępnić plik programu Excel innym użytkownikom, unikaj korzystania z funkcji Kutools Functions.
kutools funkcje.png


Amanda
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć Amando. Tak też zrozumiałem, ale wygląda na to, że Kutools mógł to naprawić… Mam arkusz kalkulacyjny, w którym użyłem funkcji Kutools „Suma według koloru czcionki” i wysłałem go e-mailem na mój służbowy adres e-mail, ale nie spodziewałem się, że zadziała ponieważ mój program Excel NIE ma zainstalowanego kutools. Jednak odkryłem, że IT rozpoznało funkcję Kutools i działa dobrze w moim programie Excel, w którym kutools NIE jest zainstalowany. Dlatego podejrzewam, że Kutools mógł naprawić problem z udostępnianiem użytkownikom spoza Kutool?
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,

To dziwne 😂 Ponieważ właśnie próbowałem udostępnić plik, w którym użyłem funkcji Kutools „Suma według koloru czcionki”, a komputer, który nie ma zainstalowanego Kutools, widzi tylko błąd N/A, w której komórce ta funkcja jest stosowana.

Amanda
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post