By Lorenzo D w piątek, 31 sierpnia 2018
Odpowiedzi 6
Lubi 0
odwiedzajacy 8.7 tysięcy
Głosów 0
Witam, właśnie pobrałem KUTOOLS dla Excela 18. Zainstalowałem go jednak, kiedy idę do „Wstaw”, „Lista”
wszystkie kombinacje”, otrzymuję komunikat „Błąd inicjalizacji 4”.

Nie jestem pewien, czy ma to związek z naszym antywirusem McAfee.

Masz link gdzie możemy to pobrać? I unikaj
kwestia?

Dziękuję
Lorenzo D
Cześć,
Czy możesz korzystać z innych funkcji oprogramowania?
Jeśli nie, spróbuj wyłączyć oprogramowanie antywirusowe, a następnie spróbuj ponownie wykonać operację.
Z góry dziękuję.
·
5 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Otrzymuję również ten sam błąd „Błąd inicjalizacji 4”. Nie mogę całkowicie wyłączyć oprogramowania AV, ale bezskutecznie wykluczyłem zarówno katalog c:\program files(x86)\kutools, jak i katalog c:\Users\username\app data\roaming\kutools.

Ponadto mogłem używać na innych laptopach w naszej firmie i nie miałem tego samego problemu.

Próbowałem odinstalować i ponownie zainstalować oprogramowanie. Początkowo instalowałem z MSI, ale potem przy drugiej próbie instalacji użyłem exe. To jest z wersją 18.0. Proszę pomóż.

Dzięki,
Phil P
·
5 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,
Najpierw odinstaluj Kutools dla Excela z Panelu sterowania.
A następnie przejdź do pobrania i zainstalowania pakietu exe.
·
5 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Denerwujący. KuTools działa doskonale przez długi czas i teraz pojawia się ten błąd inicjalizacji. Odinstalowałem, ponownie zainstalowałem i ponownie uruchomiłem Excela. Nadal mam ten sam problem. Dodałem także Excel do wyjątków zapory ogniowej.
·
5 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
cześć Jay,

Ten sam problem tutaj, KT właśnie zaczął pokazywać błąd KTEMAI~1.dll (wcześniej pokazywał całą nazwę... kemain32.dll... hmm cokolwiek to znaczy).
Działał ponownie po zakończeniu (ale kompletnej ponownej instalacji Office 365). Wcześniej odinstalowałem i ponownie zainstalowałem Office, ale zapomniałem o niektórych resztkach (plus, miałem zły miks).
W każdym razie, wracając, aby powiedzieć, że nic innego nie działa, całkowite odinstalowanie Office 365 i ponowna instalacja KT zadziałały dla mnie.
Co oczywiście jest wyraźnym wskaźnikiem, że nie jest to problem z KT…
Przepraszam za hałas, chłopaki!
·
5 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyłącz dowolnego antywirusa, używam MS Office 2016 i daje Błąd pakietu Microsoft Office 30034-4i zostało to naprawione przez wyłączenie antywirusa.
·
4 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post