Piątek, 31 Sierpień 2018
  6 Odpowiedzi
  8.7 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Witam, właśnie pobrałem KUTOOLS dla Excela 18. Zainstalowałem go jednak, kiedy idę do „Wstaw”, „Lista”
wszystkie kombinacje”, otrzymuję komunikat „Błąd inicjalizacji 4”.

Nie jestem pewien, czy ma to związek z naszym antywirusem McAfee.

Masz link gdzie możemy to pobrać? I unikaj
kwestia?

Dziękuję
Lorenzo D
5 lat temu
·
#1716
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Czy możesz korzystać z innych funkcji oprogramowania?
Jeśli nie, spróbuj wyłączyć oprogramowanie antywirusowe, a następnie spróbuj ponownie wykonać operację.
Z góry dziękuję.
Otrzymuję również ten sam błąd „Błąd inicjalizacji 4”. Nie mogę całkowicie wyłączyć oprogramowania AV, ale bezskutecznie wykluczyłem zarówno katalog c:\program files(x86)\kutools, jak i katalog c:\Users\username\app data\roaming\kutools.

Ponadto mogłem używać na innych laptopach w naszej firmie i nie miałem tego samego problemu.

Próbowałem odinstalować i ponownie zainstalować oprogramowanie. Początkowo instalowałem z MSI, ale potem przy drugiej próbie instalacji użyłem exe. To jest z wersją 18.0. Proszę pomóż.

Dzięki,
Phil P
5 lat temu
·
#1718
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Najpierw odinstaluj Kutools dla Excela z Panelu sterowania.
A następnie przejdź do pobrania i zainstalowania pakietu exe. :)
Denerwujący. KuTools działa doskonale przez długi czas i teraz pojawia się ten błąd inicjalizacji. Odinstalowałem, ponownie zainstalowałem i ponownie uruchomiłem Excela. Nadal mam ten sam problem. Dodałem także Excel do wyjątków zapory ogniowej.
cześć Jay,

Ten sam problem tutaj, KT właśnie zaczął pokazywać błąd KTEMAI~1.dll (wcześniej pokazywał całą nazwę... kemain32.dll... hmm cokolwiek to znaczy).
Działał ponownie po zakończeniu (ale kompletnej ponownej instalacji Office 365). Wcześniej odinstalowałem i ponownie zainstalowałem Office, ale zapomniałem o niektórych resztkach (plus, miałem zły miks).
W każdym razie, wracając, aby powiedzieć, że nic innego nie działa, całkowite odinstalowanie Office 365 i ponowna instalacja KT zadziałały dla mnie.
Co oczywiście jest wyraźnym wskaźnikiem, że nie jest to problem z KT…
Przepraszam za hałas, chłopaki!
Wyłącz dowolnego antywirusa, używam MS Office 2016 i daje Błąd pakietu Microsoft Office 30034-4i zostało to naprawione przez wyłączenie antywirusa.
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.