Piątek, 17 Luty 2023
  4 Odpowiedzi
  4.7 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Witaj!

Czy byłoby możliwe naprawienie rozmiaru okna „Większego paska formuły”? Nie pozycja w arkuszu, ale po rozwinięciu nie zachowuje wymiarów, po zamknięciu arkusza lub przełączeniu zakładek

Dziękuję i Pozdrawiam
1 lat temu
·
#3417
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Czy masz na myśli, że chcesz, aby „Większy pasek formuły” pozostawał w stałej pozycji? A pozycja nie powinna znajdować się w arkuszu, ale na wstążce (patrz zrzut ekranu)?
większy pasek formuły.png

A może chcesz naprawić rozmiar „Większego paska formuły”? - W tym przypadku myślę, że „Większy pasek formuły” nie zmienia rozmiaru po zamknięciu arkusza lub przełączeniu kart.

Amanda
1 lat temu
·
#3418
0
Głosów
odpiąć
Cześć Amando

Dziękuję za Twoją odpowiedź ! tak, chodziło mi o "rozmiar"
Zdecydowałem się ponownie zainstalować narzędzie, ponieważ oczywiście nie działało dla mnie, ale teraz działa! (patrz rys. 1)
Ale jeśli zamknę plik Excela, kiedy ponownie go otworzę, muszę ponownie przejść do „Pokaż” i kliknąć „Duży pasek formuły” i umieścić go na ekranie. Czy to prawda, czy brakuje mi czegoś innego?

Podziękowania

Nino
Załączniki (1)
1 lat temu
·
#3420
0
Głosów
odpiąć
Cześć Nino,

Dziekuję za odpowiedź. Przekazałem opinię do naszego zespołu programistów.

Czy to prawda, czy brakuje mi czegoś innego? - W przypadku aktualnych wersji przy każdym uruchomieniu programu Excel konieczne będzie zwiększenie paska Większa formuła.

Amanda
1 lat temu
·
#3422
0
Głosów
odpiąć
tak, racja ! i wielkie dzięki za pomoc!
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.