Anonimowy użytkownik
  Piątek, 28 kwietnia 2023
  3 Odpowiedzi
  3.2 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Proszę o pomoc/wskazówki. Ilekroć używam funkcji Kutools „Dodaj linie trendu do wielu serii” dla wykresu rozproszenia (dla całego wykresu, a nie tylko jednej serii), linia trendu wykracza daleko poza dane na osi x. Sprawdziłem zakres serii i jest dokładny. Dlaczego linia trendu wykracza tak daleko poza moje dane i jak mogę to naprawić? TIA Zrzut ekranu 2023-04-27 091527.jpg
1 lat temu
·
#3506
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Połączenia Dodaj linie trendu do wielu serii funkcja obecnej wersji obsługuje tylko przetwarzanie danych w formie pokazanej poniżej.

Dodaj linie trendu do wielu serii data.png

Jeśli masz dodatkowe pytania, daj mi znać. :)

Amanda
Cześć Amanda, tak, proszę o szczegóły. Dlaczego seria, którą przedstawiłem, miałaby nie działać (gdzie oś X jest taka sama dla wszystkich serii, ale oś Y będzie miała różne dane)? A jeśli to, co mówisz, jest prawdą, to jaka jest ta funkcja w moim przykładzie? TIA
1 lat temu
·
#3515
0
Głosów
odpiąć
Cześć Tia,

Przepraszam za niedogodności związane z ww Dodaj linie trendu do wielu serii funkcja w aktualnej wersji, która wymaga optymalizacji. Możemy zagwarantować, że możesz dodawać linie trendu przy użyciu formatu danych, który został do Ciebie przesłany wcześniej. Jeśli jednak wolisz użyć dostarczonego formatu danych, możesz spróbować zmodyfikować wartość Serii X do swoich danych na osi X, wykonując następujące kroki:

1.png
2.png
3.png

Zapewniamy, że przekazałem już ten problem naszemu zespołowi programistów, aby zajął się nim w przyszłej wersji. Doceniamy Twoją opinię i dziękujemy za korzystanie z naszego produktu!

Amanda
Załączniki (3)
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.