By Thoffmana223 w sobotę 17 czerwca 2023 r
Odpowiedzi 9
Lubi 1
odwiedzajacy 6.7 tysięcy
Głosów 0
Każda zmiana, którą wprowadziłem w dowolnej komórce, otrzymuję to pole hasła. Nigdy nie ustawiałem hasła. Mogę kliknąć anuluj, a następnie pojawi się okno dialogowe błędu kompilacji VB, klikam OK, znika i następuje zmiana. Dzieje się to w całkowicie losowych momentach. Będę pracował nad dokumentem, zmieniając komórki bez problemów, a potem nagle następna zmiana, którą wprowadzę, daje mi to pole hasła.
Witam,

Przykro mi z powodu niedogodności, których doświadczasz. Wydaje się niezwykłe, że napotykasz ten problem bez ustawienia hasła. Możemy jednak wypróbować kilka kroków rozwiązywania problemów, aby rozwiązać ten problem.

Po pierwsze, polecam ponowną instalację Kutools dla Excela. Czasami ponowna instalacja oprogramowania może pomóc w rozwiązaniu takich nieoczekiwanych problemów.

Jeśli problem nie ustąpi nawet po ponownej instalacji, rozważ przesłanie nam raportu o błędzie, klikając Pomoc > Centrum ustawień > Zgłoszenie błędu na karcie Kutools.
błąd przesyłania.png


Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Daj nam znać, jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości.

Amanda
·
11 miesięcy temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Dziękujemy @thoffman223 za zgłoszenie tego problemu.

Mam ten sam problem występujący sporadycznie w „Kutools for Excel” w wersji 27.00.181 w systemie Windows 10 22H2, kompilacja systemu operacyjnego 19045.3086, w programie Microsoft Excel dla Microsoft 365 MSO (wersja 2305 kompilacja 16.0.16501.20074) 64-bit.

Ponowna instalacja „Kutools dla Excela” nie pomaga (próbowano dwukrotnie).

Dotychczasowe obserwacje:
1. Wydaje się, że najczęściej występuje przy pierwszym uruchomieniu programu Excel po ponownym uruchomieniu komputera.
2. Nie ma znaczenia, jaki format ma pole, które edytuję.
3. Nie ma znaczenia, jak opuszczę pole po edycji; [Enter], [Tab.].
4. W chwili publikowania tego wpisu nadal korzystam z wersji próbnej.
·
10 miesięcy temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Dziękujemy @thoffman223 za zgłoszenie tego problemu.

Mam ten sam problem występujący sporadycznie w „Kutools for Excel” w wersji 27.00.181 w systemie Windows 10 22H2, kompilacja systemu operacyjnego 19045.3086, w programie Microsoft Excel dla Microsoft 365 MSO (wersja 2305 kompilacja 16.0.16501.20074) 64-bit.

Ponowna instalacja „Kutools dla Excela” nie pomaga (próbowano dwukrotnie).

Dotychczasowe obserwacje:
1. Wydaje się, że najczęściej występuje przy pierwszym uruchomieniu programu Excel po ponownym uruchomieniu komputera.
2. Nie ma znaczenia, jaki format ma pole, które edytuję.
3. Nie ma znaczenia, jak opuszczę pole po edycji; [Enter], [Tab.].
4. W chwili publikowania tego wpisu nadal korzystam z wersji próbnej.
Witam,

Dziękujemy za twoją opinię. Spróbuj włączyć kompatybilny tryb, klikając Pomoc > Centrum ustawień i wybierając Tryb zgodny z Enbale.
kompatybilny.png


Jeśli problem będzie się powtarzał nawet po ponownej instalacji, na karcie Kutools prześlij nam raport o błędach, klikając Pomoc > Centrum ustawień > Zgłoszenie błędu.
Z góry dziękuję.

Amanda
·
10 miesięcy temu
·
1 Lubi
·
1 głosów
·
Komentarze 0
·
Każda zmiana, którą wprowadziłem w dowolnej komórce, otrzymuję to pole hasła. Nigdy nie ustawiałem hasła. Mogę kliknąć anuluj, a następnie pojawi się okno dialogowe błędu kompilacji VB, klikam OK, znika i następuje zmiana. Dzieje się to w całkowicie losowych momentach. Będę pracował nad dokumentem, zmieniając komórki bez problemów, a potem nagle następna zmiana, którą wprowadzę, daje mi to pole hasła.

Spróbuj włączyć kompatybilny tryb, klikając Pomoc > Centrum ustawień i wybierając Tryb zgodny z Enbale.

Amanda
·
10 miesięcy temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Dziękujemy @thoffman223 za zgłoszenie tego problemu.

Mam ten sam problem występujący sporadycznie w „Kutools for Excel” w wersji 27.00.181 w systemie Windows 10 22H2, kompilacja systemu operacyjnego 19045.3086, w programie Microsoft Excel dla Microsoft 365 MSO (wersja 2305 kompilacja 16.0.16501.20074) 64-bit.

Ponowna instalacja „Kutools dla Excela” nie pomaga (próbowano dwukrotnie).

Dotychczasowe obserwacje:
1. Wydaje się, że najczęściej występuje przy pierwszym uruchomieniu programu Excel po ponownym uruchomieniu komputera.
2. Nie ma znaczenia, jaki format ma pole, które edytuję.
3. Nie ma znaczenia, jak opuszczę pole po edycji; [Enter], [Tab.].
4. W chwili publikowania tego wpisu nadal korzystam z wersji próbnej.
Witam,

Dziękujemy za twoją opinię. Spróbuj włączyć kompatybilny tryb, klikając Pomoc > Centrum ustawień i wybierając Tryb zgodny z Enbale.
[załącznik]kompatybilny.png[/załącznik]

Jeśli problem będzie się powtarzał nawet po ponownej instalacji, na karcie Kutools prześlij nam raport o błędach, klikając Pomoc > Centrum ustawień > Zgłoszenie błędu.
Z góry dziękuję.

Amanda


Dziękuję @Amando.
Wybrałem teraz „Włącz tryb zgodności” zgodnie z twoją sugestią, ponownie uruchomiłem (postępując zgodnie z poleceniem „Uruchom ponownie program Excel, aby zmiany zaczęły obowiązywać”) i zweryfikowałem, że ustawienie jest aktywne (wybrane).
Jeśli problem się powtórzy, zastosuję się do Twojej sugestii i zgłoszę to za pomocą opcji „Przesyłanie błędów”.
Jeśli problem nie powinien się powtórzyć (w ciągu kilku następnych dni), poinformuję Cię o tym w tym poście.
·
10 miesięcy temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć Skutools,

Dziękujemy za poinformowanie nas o krokach podjętych w celu rozwiązania problemu.

Jeśli napotkasz dalsze trudności, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Amanda
·
10 miesięcy temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Dziękujemy @thoffman223 za zgłoszenie tego problemu.

Mam ten sam problem występujący sporadycznie w „Kutools for Excel” w wersji 27.00.181 w systemie Windows 10 22H2, kompilacja systemu operacyjnego 19045.3086, w programie Microsoft Excel dla Microsoft 365 MSO (wersja 2305 kompilacja 16.0.16501.20074) 64-bit.

Ponowna instalacja „Kutools dla Excela” nie pomaga (próbowano dwukrotnie).

Dotychczasowe obserwacje:
1. Wydaje się, że najczęściej występuje przy pierwszym uruchomieniu programu Excel po ponownym uruchomieniu komputera.
2. Nie ma znaczenia, jaki format ma pole, które edytuję.
3. Nie ma znaczenia, jak opuszczę pole po edycji; [Enter], [Tab.].
4. W chwili publikowania tego wpisu nadal korzystam z wersji próbnej.
Witam,

Dziękujemy za twoją opinię. Spróbuj włączyć kompatybilny tryb, klikając Pomoc > Centrum ustawień i wybierając Tryb zgodny z Enbale.
[załącznik]kompatybilny.png[/załącznik]

Jeśli problem będzie się powtarzał nawet po ponownej instalacji, na karcie Kutools prześlij nam raport o błędach, klikając Pomoc > Centrum ustawień > Zgłoszenie błędu.
Z góry dziękuję.

Amanda


Dziękuję @Amando.
Wybrałem teraz „Włącz tryb zgodności” zgodnie z twoją sugestią, ponownie uruchomiłem (postępując zgodnie z poleceniem „Uruchom ponownie program Excel, aby zmiany zaczęły obowiązywać”) i zweryfikowałem, że ustawienie jest aktywne (wybrane).
Jeśli problem się powtórzy, zastosuję się do Twojej sugestii i zgłoszę to za pomocą opcji „Przesyłanie błędów”.
Jeśli problem nie powinien się powtórzyć (w ciągu kilku następnych dni), poinformuję Cię o tym w tym poście.


*** 2023 Aktualizacja: ***
Od czasu zastosowania obejścia „Włącz tryb zgodności” 2023 nie napotkałem problemu.

Chociaż obejście wydaje się załatwiać sprawę, zastanawiam się, jaka funkcjonalność jest ograniczona przez użycie „trybu zgodności”.
Czy mógłbyś proszę oświecić?
·
10 miesięcy temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,

Dziękujemy za poinformowanie nas o sytuacji. Cieszymy się z tej wiadomości!

Jeśli chodzi o Twoje zapytanie dotyczące funkcji ograniczonej przez użycie „trybu zgodności”, pragniemy zapewnić, że włączenie trybu zgodności nie wpływa na funkcjonalność oprogramowania. Został zaprojektowany w celu zwiększenia kompatybilności oprogramowania lub niektórych funkcji, które mogą nie być w pełni obsługiwane w niektórych środowiskach.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, daj nam znać. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Amanda
·
10 miesięcy temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Dziękuję za radę, spróbuję tak jak mówiłeś i jeśli napotkam jakiś problem, zapytam, zakładając własny wątek.
·
5 miesięcy temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post