By Vince F w środę, 26 lipca 2023
Odpowiedzi 1
Lubi 0
odwiedzajacy 3K
Głosów 0
Używam vs. 27.00.175
Mam 3 arkusze kalkulacyjne programu Excel, z których wszystkie korzystają z języka DDL. DDL składa się z nazw narodów. Na 2 z nich mogę dodawać lub usuwać nazwy w razie potrzeby i automatycznie aktualizuje DDL. Jednak w trzecim arkuszu kalkulacyjnym, gdy dodaję lub usuwam nazwę, nie aktualizuje ona automatycznie DDL. Aby działał poprawnie, muszę zapisać arkusz kalkulacyjny, zamknąć go i ponownie otworzyć, aby działał poprawnie.

Czy masz jakiś pomysł, dlaczego tak się dzieje?

Vince
Cześć,

Aby lepiej Ci pomóc, mam dwa pytania:

1. Czy w trzecim arkuszu kalkulacyjnym domyślna lista rozwijana programu Excel aktualizuje się prawidłowo?
2. Jeśli domyślna lista rozwijana aktualizuje się poprawnie w trzecim arkuszu kalkulacyjnym, zrób zrzut ekranu ustawień sprawdzania poprawności danych listy rozwijanej i udostępnij go nam.
ddl.png


Potwierdzając te szczegóły, możemy dokładniej określić problem i zapewnić odpowiednie rozwiązanie.

Dziękuję za współpracę i zrozumienie.

Amanda
·
9 miesięcy temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Witam,

Spróbuj użyć wersji beta oprogramowania i sprawdź, czy problem nadal występuje: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/KutoolsforExcelSetup.exe

Daj nam znać, jeśli problem występuje w wersji beta lub został rozwiązany. Twoja opinia jest bardzo cenna.

Amanda
·
9 miesięcy temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post