By alwmiddletoncpa@gmail.com w sobotę 01 grudnia 2018 r
Odpowiedzi 1
Lubi 0
odwiedzajacy 7.5 tysięcy
Głosów 0
Wiele miesięcy temu (chyba Excel 2003) pracowałem dla publicznej firmy księgowej. Mieliśmy dodatek, który w zasadzie usuwał linki wewnętrzne, podobnie jak funkcja przerywania linków. Jeśli masz zestaw arkuszy roboczych, które prowadzą do skonsolidowanej strony — jeden to dane, a pozostałe zazwyczaj wyciągają dane z danych, aby przedstawić dane finansowe. Jeśli to źródło danych znajduje się w zewnętrznym skoroszycie — po prostu zerwałbyś łącza, a wartości byłyby zamiast ostatniej zaktualizowanej wartości łącza w komórkach. Formuły na stronie — bez odwoływania się do innych zewnętrznych skoroszytów — nadal pozostaną.

Mam sprawozdania finansowe, które odwołują się do innych arkuszy (w tym samym skoroszycie) w celu uzyskania danych. Chcę, aby funkcje kolumnowe i obliczenia istniejące bez odniesienia do innej karty pozostały, natomiast chcę, aby wartości pochodzące z innej karty były tylko wartościami. Obecnie kopiuję/wklejam wartości wewnątrz każdej tabeli, ale jest to bardzo nudne — coś, co chciałoby stworzyć odlotowe narzędzie. Czy Kutools robi coś takiego?
·
5 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post