Piątek, 08 Luty 2019
  1 Odpowiedzi
  7.3 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
SZANOWNY PANIE,

JESTEM RAJU BEDI Z INDII. CHCĘ KUPIĆ TEN ŁADNY DODATKOWY NA "KUTOOLS FOR EXCEL".
ILE MNIE TO KOSZTUJE W RUPIE INDYJSKIEJ I PROSZĘ O ZNIŻKĘ, JEŚLI MOŻLIWE.

DZIĘKUJĄC TOBIE,
MIŁEGO DNIA

Z poważaniem

RADŹU BEDI
INDIE
+ 91-9915266835
5 lat temu
·
#1858
0
Głosów
odpiąć
Cześć,

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Nasze oprogramowanie sprzedajemy przez MyCommerce (firmę Digital River), dlatego zalecamy kupowanie za pośrednictwem MyCommerce (Dostępne opcje zamawiania: karta kredytowa, PayPal, przelew bankowy/przelew bankowy, czek/przekaz pieniężny, faks - karta kredytowa, faktura, zakup Zamów, *****) i otrzymaj fakturę od MyCommerce.

Przejdź do zakupu od https://shopper.mycommerce.com/checkout/cart/add/19827-16?quantity=1&linkid=eo&styleid=106922.

Nazwa licencji
Zwróć uwagę na komunikat w formularzu zamówienia „Czy odbiorca lub licencjobiorca to to samo co szczegóły zakupu? Jeśli wybierzesz „nie”, zostaniesz poproszony o podanie informacji o odbiorcy później”. Wybierz „Nie”, aby móc wpisać nazwę klienta w sekcji Informacje o odbiorcy. Wystarczy wpisać imię i nazwisko klienta w polu Imię i Nazwisko w Informacjach o odbiorcy. I możesz wprowadzić swoje informacje w innych polach. Jeśli kupiłeś więcej niż 10 licencji, automatycznie użyje nazwy firmy klienta jako nazwy licencji.

Zalecamy przy składaniu zamówienia wprowadzenie informacji rozliczeniowych, które widnieją na wyciągu z karty kredytowej.
Jeżeli klient składający zamówienie nie jest użytkownikiem końcowym, należy odznaczyć opcję „Odbiorca lub Licencjobiorca to Nabywca”.
Jeśli jednak chcesz otrzymać fakturę bez kopiowania klienta, podaj ten sam adres e-mail w Szczegółach zakupu i Danych odbiorcy.
Pamiętaj, że Twoje zamówienie nie jest kompletne, dopóki nie naciśniesz przycisku „Prześlij zamówienie” na dole strony potwierdzenia zamówienia.

CD i pobieranie
Oprogramowanie jest pobierane elektronicznie, a płyta CD jest opcjonalna przy zakupie przez użytkownika przez MyCommerce.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, wyślij do mnie e-mail. Dziękuję bardzo.
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.