By petedefililippis@gmail.com w piątek, 03 stycznia 2020
Odpowiedzi 2
Lubi 0
odwiedzajacy 7.4 tysięcy
Głosów 0
Użyłem funkcji Kutools Plus w obszarze Skoroszyty i arkusze, Połącz > Połącz wszystkie arkusze o tej samej nazwie w jeden arkusz roboczy z opcjami Połącz według kolumny, Wklej tylko wartości i Wstaw pustą kolumnę przed każdym zakresem.
Działa świetnie. Następnie musiałem ponownie wyrównać wiersze w tych arkuszach, aby wszystkie literały znajdowały się w tym samym wierszu w każdym arkuszu, ponieważ znacznie się różniły i potrzebuję
je wszystkie w tej samej lokalizacji, aby działał proces dalszego importu do bazy danych.

Teraz chciałbym zrobić coś odwrotnego, jeśli to w ogóle możliwe. Weź dane wyjściowe z Połącz> Połącz wszystkie arkusze robocze o tej samej nazwie i połącz je z powrotem w oryginalny skoroszyt z odpowiednimi arkuszami roboczymi.

Czy istnieje funkcja w Kutools Plus, aby to się stało? Jeśli tak, pokaż mi, gdzie mogę go znaleźć, jeśli nie, to mile widziane.

Pozdrawiam!
Cześć,
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.
Przepraszamy, nie mamy jeszcze takiej funkcji.
·
4 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Jak połączyć dwa pliki Excela w jeden, kopiując arkusze
Otwórz skoroszyty, które chcesz połączyć.
Wybierz arkusze w skoroszycie źródłowym, które chcesz skopiować do skoroszytu głównego. ...
Po wybraniu wszystkich arkuszy roboczych kliknij prawym przyciskiem myszy dowolną z wybranych kart, a następnie kliknij opcję Przenieś lub Kopiuj….
·
3 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post