By Chris.Ganem w czwartek, 27 sierpnia 2020
Odpowiedzi 4
Lubi 0
odwiedzajacy 6.4 tysięcy
Głosów 0
Witam wszystkich,
Używam przycisku „Wyślij e-maile” w KUTools, aby wysyłać naszym klientom przypomnienia o naszych fakturach. Załączam zrzut ekranu przedstawiający treść wiadomości e-mail oraz skoroszyt używany do jej utworzenia. W treści wiadomości e-mail znajduje się tabela generowana przez kod HTML w komórce.

W najnowszej wersji KUTools przestało to działać. Zamiast tworzyć tabelę, jak widać na zrzucie ekranu Treść przypomnienia, po prostu umieszcza cały kod HTML w treści bez tworzenia tabeli. Masz pomysł, co zostało zaktualizowane lub jak mogę to naprawić?

Doceniam Twoją pomoc!
Właśnie zauważyłem, że załączniki nie wchodzą. Przepraszam za to; ale opiszę poniżej.
Mam kolumnę zatytułowaną „Treść wiadomości e-mail”. Ta kolumna zawiera kod HTML w komórce. Poniżej wkleiłem o co mi chodzi.

table, th, td {border: 1px solid black; padding-right:10px; padding-left:10px; border-collapse: collapse;} Numer faktury Data faktury MY Data Kwota faktury
<tr><td>KRN-123456</td><td>06/25/2020</td><td>06/20/2020</td><td>$100</td></tr>
<tr><td>KRN-987654</td><td>07/01/2020</td><td>06/27/2020</td><td>$100</td></tr>


W poprzedniej wersji Narzędzi KU, kiedy klikałem wyślij e-maile i umieszczałem kolumnę z treścią e-maila w skrzynce e-mail, ładowała się i tworzyła ładną tabelę w treści e-maila. W najnowszej aktualizacji po prostu wciąga powyższy tekst HTML bez tworzenia tabeli.

Mam nadzieję, że to pomoże wyjaśnić.
dziękuję!
·
3 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Przepraszamy, przyjrzymy się temu i postaramy się go wkrótce ulepszyć.
·
3 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć fani Excela,

Doceń odpowiedź. Jakieś aktualizacje, jak to się dzieje?
·
3 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,
Jeśli zakupiłeś oprogramowanie, skontaktuj się z nami przez support@extendoffice. Com.

Mamy szybkie rozwiązanie tego problemu. Dzięki.
·
3 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post