Środa, 23 sierpnia 2023
  9 Odpowiedzi
  8.6 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Z radością ogłaszamy najnowszą wersję Kutools dla Excel. Ta aktualizacja, mająca na celu ciągłe ulepszanie doświadczenia programu Excel, wprowadza istotne nowe funkcje i optymalizacje. Możesz dokonać aktualizacji do tej wersji lub skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej, pobierając ją Kutools dla programu Excel 29.00.

Wskazówka: pełna funkcjonalność i funkcja, bezpłatny okres próbny za 30 dni! Jeśli dwuletni okres wsparcia dla bezpłatnej aktualizacji nie wygasł, masz prawo do bezpłatnego uaktualnienia tej wersji.
Nowe funkcje


1. Obsługa wielu języków
Aby zaspokoić potrzeby naszych użytkowników na całym świecie, zintegrowaliśmy obsługę języków 44 z Kutools dla Excel. Teraz możesz używać Kutools dla programu Excel w różnorodnych językach, zapewniając bardziej zlokalizowane doświadczenie użytkownika.
kte-29.00-01.png

Ulepszenia
1. Wstążkowy interfejs użytkownika: Zoptymalizowano układ niektórych interfejsów obszarów funkcjonalnych

Stały
1) Naprawiono: Inne drobne błędy
Załączniki (1)
8 miesięcy temu
·
#8420
0
Głosów
odpiąć
Nie mogę pobrać programu
3 miesięcy temu
·
#8529
-1
Głosów
odpiąć
Wyskakuje mi komunikat, że nie mogę zainstalować oprogramowania.
3 miesięcy temu
·
#8530
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Czy możesz przesłać nam informacje o swoim systemie operacyjnym (Którą wersję systemu operacyjnego Windows mam na swoim komputerze?), wersję Excela i język, którego używasz na swoim komputerze?

Spróbuj także ponownie uruchomić komputer, a następnie ponów próbę instalacji i zobacz, czy to pomoże.

Amanda
3 miesięcy temu
·
#8536
0
Głosów
odpiąć
Witam wsparcie,

Próbowałem zainstalować narzędzie w programie Excel 365 i pojawia się komunikat o błędzie informujący, że licencja jest nieważna.

Poniżej podaję nazwę i kod licencji.

Proszę doradź.

Dzięki,

Nazwa licencji:
Islandmelody.com-1
Kod licencyjny:
000014-************************************************** ********-7RNBUR
3 miesięcy temu
·
#8537
0
Głosów
odpiąć
Obecnie jestem na Windows 11 64bit.
3 miesięcy temu
·
#8541
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Oprogramowanie zakupiłeś 27 lutego 2017 r. Dwuletni okres bezpłatnej pomocy technicznej w zakresie aktualizacji wygasł 2 lutego 27 r. Nadal możesz jednak korzystać ze starszych wersji oprogramowania, które były dostępne podczas dwuletniego okresu wsparcia w zakresie bezpłatnych aktualizacji.

Licencja na nasze oprogramowanie jest licencją dożywotnią obejmującą 2 lata bezpłatnej pomocy technicznej w zakresie aktualizacji. Po 2-letnim okresie bezpłatnej pomocy technicznej w zakresie aktualizacji nie będzie można aktualizować oprogramowania do żadnych nowych wersji, ale będzie można nadal korzystać ze starszych wersji.

Przed wygaśnięciem 2-letniego wsparcia technicznego dotyczącego bezpłatnej aktualizacji poniższy link prowadzi do najnowszej wersji, którą możesz pobrać i zainstalować: https://download.extendoffice.com/downloads/History-Kutools-for-Excel/18.00--83hWRP9p9rQ7QT9LSHofsgk/KutoolsforExcelSetup.exe

Jeśli chcesz uzyskać najnowszą wersję Kutools, wymagane jest nabycie nowej licencji.

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się ze mną skontaktować.

Amanda
1 miesięcy temu
·
#8573
-1
Głosów
odpiąć
Przypuszczam, że moje zapytanie pozostaje niejasne. Czy skoroszyt, który utworzę, zależny od kutools, nadal będzie działał, jeśli wyślę go komuś innemu e-mailem, który nie ma kutools?
1 miesięcy temu
·
#8575
0
Głosów
odpiąć
Przypuszczam, że moje zapytanie pozostaje niejasne. Czy skoroszyt, który utworzę, zależny od kutools, nadal będzie działał, jeśli wyślę go komuś innemu e-mailem, który nie ma kutools?
Witam,

Czy możesz określić, od której funkcji Kutools zależy Twój skoroszyt? Odwiedź ten post, aby zobaczyć, jakie funkcje Kutools zależą od Kutools: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html

Amanda
1 miesięcy temu
·
#8578
0
Głosów
odpiąć
Przypuszczam, że moje zapytanie pozostaje niejasne. Czy skoroszyt, który utworzę, zależny od kutools, nadal będzie działał, jeśli wyślę go komuś innemu e-mailem, który nie ma kutools?
Witam,

Czy możesz określić, od której funkcji Kutools zależy Twój skoroszyt? Odwiedź ten post, aby zobaczyć, jakie funkcje Kutools zależą od Kutools: https://www.extendoffice.com/forum/5-kutools-for-excel/33-new-to-kutools.html
Amanda

Dziękuję bardzo
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.