Sobota, 30 września 2023
  1 Odpowiedzi
  3.4 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Mam sytuację, w której mam skoroszyt zawierający 400 kart, które chcę podzielić na osobne arkusze. Nasza firma wymaga etykiety wrażliwości. Kiedyś miałem wersję 18 KuTools i nie miałem problemu. Jednak mieliśmy migrację organizacji, która zepsuła KuTools, więc byłem zmuszony uzyskać najnowszą wersję.

Mój problem polega na tym, że skoroszyt, który chcę podzielić, ma już etykietę wrażliwości „Poufne”. Kiedy uruchamiam funkcję Podziel skoroszyt, muszę kliknąć i wybrać każdy podział. Jak możesz sobie wyobrazić, może mi to zająć dużo czasu i około 1200 kliknięć myszką, a będę miał poważny przypadek cieśni nadgarstka.

Jakieś pomysły, co mogłoby pomóc mi zwiększyć wydajność?

Prześlę zrzuty ekranu monitu o czułość i posiadaną przez nas wersję pakietu Office 365. Mam Win 10 Enterprise v21H2.

Podziękowania
Jim
7 miesięcy temu
·
#8448
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Najnowsza wersja Kutools rzeczywiście obsługuje etykiety wrażliwości. Aby skutecznie rozwiązać problem, zalecam aktualizację do najnowszej wersji. Powinno to pozwolić na bardziej efektywną pracę z etykietami czułości i uniknąć konieczności obszernego ręcznego wybierania.
etykiety wrażliwości.png

Możesz zaktualizować do najnowszej wersji, klikając „Pomoc”> „Sprawdź aktualizacje” na karcie Kutools.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności podczas procesu aktualizacji lub masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc.

Amanda
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.