Piątek, 10 2021 września
  2 Odpowiedzi
  4.8 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Witam wszystkich,
Masz arkusz kalkulacyjny, nad którym pracuję. W kolumnach jest wiele pustych komórek, które próbuję usunąć. Po wybraniu kolumn wybieram USUŃ, a następnie USUŃ PUSTE WIERSZE i wraca z usuniętymi pustymi wierszami ZERO, mimo że w wybranej przeze mnie kolumnie są setki pustych wierszy. BŁĄD??? Sprawdziłem formatowanie, które nic nie pokazuje. Kolumna nie jest zablokowana. Jakieś inne pomysły?
Dan
2 lat temu
·
#2288
0
Głosów
odpiąć
Cześć dak4482,

Przepraszam za późną odpowiedź.

Funkcja Usuń puste wiersze działa dobrze na moim komputerze. Czy możesz sprawdzić, czy cały wiersz pustych komórek, które chcesz usunąć, jest pusty? Ponieważ funkcja usuwa całe puste wiersze, ale nie puste komórki.

A jeśli chcesz usunąć tylko puste komórki, ale nie wiersze. Proszę nacisnąć F5, kliknij Specjalny > Puste > OK aby zaznaczyć wszystkie puste komórki.
  przejdź do special.png

Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy dowolną z zaznaczonych pustych komórek, kliknij Usuń, a następnie wybierz Przesuń komórki w lewo/w górę, OR Cały wiersz/kolumna tak jak potrzebujesz.
  usuń.png

Jeśli masz dodatkowe pytania, daj mi znać. :)

Amanda
0
Głosów
odpiąć
Przeszukałem witrynę pod kątem wygody lub wydajności, aby ukończyć ten proces i myślę, że jest to najbardziej odpowiedni wąż do zabawy na stronie, aby zrobić to skutecznie.
grać w pasjansa

 
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.