By mm84214 w piątek 22 października 2021 r
Odpowiedzi 29
Lubi 1
odwiedzajacy 12 tysięcy
Głosów 1
Znalazłem rozwiązanie tego błędu i ma ono zastosowanie do systemu Windows 10.  Będzie to wymagało ponownej instalacji Kutools dla programu Excel. Przed instalacją należy zmienić kilka właściwości instalacyjnego pliku EXE. Chcesz także upewnić się, że w Menedżerze zadań nie ma żadnych działań Excela.

  1. Kliknij prawym przyciskiem myszy plik EXE instalatora i przejdź do właściwości
  2. Na karcie Ogólne zaznacz pole „odblokuj”, a następnie kliknij przycisk Zastosuj. 
  3. Obraz 1.jpg

  4. Na karcie Zgodność zaznacz dwa elementy pokazane w obraz 2 i kliknij Zastosuj.  
  5. Obraz 2.jpg

  6. Uruchom ten program w trybie zgodności z Windows 8
  7. Uruchom ten program jako administrator
  8. Kliknij OK, aby zamknąć okno właściwości
  9. Uruchom program instalacyjny EXE

Po uruchomieniu programu Excel powinno działać zgodnie z oczekiwaniami.
     Cześć,

     Dzięki za rozwiązanie; czy ta poprawka działa również w systemie Windows 8?

     Podziękowania 
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Czy istnieje inne rozwiązanie tego problemu? Wypróbowałem wszystkie kroki i nadal nie mogę poprawnie zainstalować Kutools. 
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Śledzenie tego tematu. Mam ten sam problem i wypróbowałem wszystkie poniższe kroki bez powodzenia. Używam Windowsa 11 i Office 365.
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć wszystkim,

Jeśli napotkasz problem z Kutools for Excel, prześlij nam informacje o swoim systemie operacyjnym ( Którą wersję systemu operacyjnego Windows mam na swoim komputerze? ), wersja programu Excel i język używany na komputerze. Prześlij nam również, w jaki sposób dodatek się zepsuł, jeszcze lepszy byłby załącznik ze zdjęciem lub plikiem. Czy to z powodu używanej funkcji lub konkretnego otwieranego pliku? A może po prostu dzieje się to po otwarciu pliku programu Excel? ... A jak to wygląda, gdy dodatek się zepsuł?

Na pewno postaramy się jak najlepiej naprawić błędy. Ponieważ jednak problemy mogą się znacznie różnić, zwłaszcza w tak różnych środowiskach komputerowych, zajmie nam to dużo czasu. Zaktualizuj więc naszą najnowszą wersję lub poproś nas o przesłanie Ci wersji, która działa na Twoim komputerze do bieżącego użytku.

Więc przepraszam za kłopoty.

Pozdrawiam,
Amanda
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Obejście dla systemu Windows 11 i usługi Office 365 ulega awarii w wersji 26. (Zarejestrowany użytkownik)
Błąd związany z dodatkiem detong.kteloader, który uniemożliwia uruchomienie programu Excel. Próbowałem kilku obejść opisanych na forach bez powodzenia.
To, co zadziałało, to odinstalowanie wersji 26, wyczyszczenie rejestru, a następnie zainstalowanie mojego starego v23 (Próbowałem v26, v25, v24 i te same niepomyślne wyniki). Stara wersja działa dla mnie w Windows 11 i MS Office 365. Nie będę się cieszyć z widocznych ulepszeń w wersji 26, ale przynajmniej mam coś działającego.

Mam nadzieję, że ExtendOffice zespół może przetestować system Windows 11 Enterprise 64-bitowy, wersja 21H2.
v23 działa dla mnie.

Raul Flores
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć Raúl Flores,

Skonfigurowaliśmy dwie wersje dla tych użytkowników, którzy mają problem z dodatkiem Detong.Kteloader. Pobierz dwie wersje wymienione poniżej. 
KutoolsforExcelSetup.Debug.A
KutoolsforExcelSetup.Debug.p

Następnie zainstaluj i używaj ich jeden po drugim. Następnie powiedz nam, czy któryś z nich działa dla Ciebie.

Z góry dziękuję.

Amanda
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć Amanda, 

Mam ten sam problem i próbowałem skonfigurować przy użyciu obu plików instalatora, jak wspomniałeś, ale wszystkie nie działają. Jakieś sugestie ? 
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć banumurti.danardono,

W swoim Excelu, w zakładce Kutools, znajdź Pomoc > Centrum ustawień. Sprawdź w wyskakującym oknie dialogowym Włącz tryb zgodnościlub Wyłącz okienko nawigacji podczas uruchamiania aby sprawdzić, czy Kutools działa poprawnie.
ustawienie.png


Jeśli jednak nie widzisz tzw Wyłącz okienko nawigacji podczas uruchamiania opcji, ponownie zainstaluj pliki:
KutoolsforExcelSetup.Debug.A
KutoolsforExcelSetup.Debug.p

Z góry dziękuję.

Amanda
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Od miesięcy walczę z problemem detong.kteloader, od czasu do czasu próbując sprawdzić, czy problem został rozwiązany po nowej instalacji, ale bez powodzenia. Excel po prostu nie otworzy się z włączoną funkcją Kutools.

Zauważyłem, że w moich dodatkach Excela Narzędzia Kutools są wymienione w sekcji „nieaktywne aplikacje” i mają lokalizację w folderze plików programu Kutools dla Excela dla pliku „Ładowanie”. Wcześniej zauważyłem, że ten konkretny plik w folderze mojego programu nie ma rozszerzenia. Data ostatniej modyfikacji jest zawsze podana jako 12, ale po świeżych instalacjach Kutools utworzona data jest datą instalacji. Próbowałem zgadnąć, jakie rozszerzenie pliku powinno być oparte na innych plikach w folderze i wypróbowałem .dll, .exe, .exe.manifest, ale żaden z nich nie działa.

Czy wiesz jakie powinno być rozszerzenie pliku Loading? Czy uważasz, że nadanie temu plikowi rozszerzenia umożliwiłoby prawidłowe działanie dodatku? Korzystam z Office 365 w systemie Windows 11.

Inne dodatki kutools to: Włączone - Pomocnik Kutools dla programu Excel i wyłączone - kutools dla programu Excel 26.00. Wypróbowałem wszystkie inne potencjalne poprawki wymienione na forum, z wyjątkiem przywrócenia poprzedniej wersji. Zainstalowałem pliki debugowania P&A, zauważyłem, że mam wersję 27.00, ale nadal miałem plik ładujący bez rozszerzenia i rozszerzenia oraz błąd detong.kteloader. 

Dziękuję z góry.
 
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć oliwiatrost,

Przepraszam za kłopot. Zespół programistów dostarczył nowo zaktualizowaną wersję beta, zainstaluj go tutaj i wypróbuj.

Jeśli problem nadal występuje, wyślij dokument na swoim komputerze „C:\Users\[Nazwa użytkownika]\Documents\Kutools for Excel\KutoolsBootInformation\BootDebugInfo.txt” na adres amanda@extendoffice. Com.
I zmień część „[Nazwa użytkownika]” na swoją rzeczywistą nazwę użytkownika. Lub możesz po prostu iść do dokumenty jak pokazano poniżej bezpośrednio, a następnie znajdź Kutools dla programu Excel > Informacje o KutoolsBoot, wtedy możesz znaleźć BootDebugInfo.txt.
  dokumenty.png


Z góry dziękuję.

Amanda
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć Amanda,
Zainstalowałem wersję Beta, A i P, ale nie wszystkie działają z tym samym błędem.

Poniżej znajduje się bootpdebuginfo.txt

Wersja systemu Windows: Windows 10 (wersja 10.0, kompilacja 19041, wersja 64-bitowa)
Interfejs Windows: angielski
20220125104813656: Krok procesu001
20220125104813656: Krok procesu002
20220125104813657: Krok procesu003
20220125104813658: Krok procesu004
20220125104813658: Krok procesu005
20220125104813659: Krok procesu006
20220125104813660: Krok procesu007
20220125104813660: Krok procesu008
20220125104813661: Krok procesu009
20220125104813666: Krok procesu010
20220125104813668: Krok procesu011
20220125104813669: Krok procesu012

Dziękuję Ci
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Przepraszam za kłopot. Zespół programistów dostarczył nowo zaktualizowaną wersję beta, zainstaluj go tutaj i wypróbuj.

Jeśli problem nadal występuje, wyślij dokument na swoim komputerze „C:\Users\[Nazwa użytkownika]\Documents\Kutools for Excel\KutoolsBootInformation\BootDebugInfo.txt” na adres amanda@extendoffice. Com.
I zmień część „[Nazwa użytkownika]” na swoją rzeczywistą nazwę użytkownika. Lub możesz po prostu iść do dokumenty jak pokazano poniżej bezpośrednio, a następnie znajdź Kutools dla programu Excel > Informacje o KutoolsBoot, wtedy możesz znaleźć BootDebugInfo.txt.
 [załącznik]dokumenty.png[/załącznik]

Z góry dziękuję.

Amanda

Cześć banumurti.danardono@gmail.com,

Przykro mi, że betaI dołączona do poprzedniego postu była stara. Już zaktualizowałem w poście. Zainstaluj nową wersję beta i spróbuj.

Przepraszam za kłopot. I mam nadzieję, że beta działa dla ciebie.

Amanda
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wielkie dzięki Amando,

Teraz działa, odinstalowałem go i zainstalowałem wersję beta 20220125.

dobra robota
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Witam wszystkich,

Jeśli napotkałeś problemy z dodatkiem Detong.Kteloader, pobierz i zainstaluj ponownie Kutools dla Excel 26: https://www.extendoffice.com/download/kutools-for-excel.html

Jeśli masz dodatkowe pytania, daj mi znać.

Amanda
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Amanda;
Mamy ten sam problem, ponieważ ładowanie jest wyświetlane bez rozszerzenia. Nie mamy KutoolsBootInformation w folderze KuTools dla Excela. Usunąłem i ponownie zainstalowałem KUTools z podanego linku. Obecnie program Excel przechodzi w stan braku odpowiedzi podczas otwierania za pomocą dodatków KUTools. Ładowanie dodatków jest wyłączone.
Jakieś sugestie?
Podziękowania
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
 Z której wersji systemu operacyjnego Windows korzystam?[/url] ), wersji programu Excel i języka używanego na komputerze. Prześlij nam również, w jaki sposób dodatek się zepsuł, jeszcze lepszy byłby załącznik ze zdjęciem lub plikiem. Czy to z powodu używanej funkcji lub konkretnego otwieranego pliku? A może po prostu dzieje się to po otwarciu pliku programu Excel? ... A jak to wygląda, gdy dodatek się zepsuł?

Na pewno postaramy się jak najlepiej naprawić błędy. Ponieważ jednak problemy mogą się znacznie różnić, zwłaszcza w tak różnych środowiskach komputerowych, zajmie nam to dużo czasu. Zaktualizuj więc naszą najnowszą wersję lub poproś nas o przesłanie Ci wersji, która działa na Twoim komputerze do bieżącego użytku.

Więc przepraszam za kłopoty.

Pozdrawiam,
Amanda

Cześć Indra,

Czy możesz podać mi informacje o swoim komputerze? Z góry dziękuję.

Amanda
·
2 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Mam ten sam problem, Kutools nie działa z tego powodu, a rozwiązanie nie działa po mojej stronie.
Czy jest coś, co możemy zrobić?
·
1 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Witam,

Wypróbuj wersję beta: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Excel/beta/27.00/KutoolsforExcelSetup.exe

Jeśli pojawią się jakieś problemy, nie wahaj się mnie zapytać.

Amanda
·
1 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Dzięki Amando.

Odinstalowałem poprzednią wersję i zainstalowałem tę wersję beta.
Nadal mam to samo okno, gdy otwieram program Excel, mówiąc, że detong.kteloader wygenerował problem. A jeśli nie dezaktywuję Kutools zgodnie z monitem, Kutools nie działa i mogę kliknąć w dowolnym miejscu, ale nic się nie dzieje.

Nie jestem pewien, czy ma to wpływ, ale używam Parallells z odpowiednią instalacją pakietu Office.
·
1 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Witam,

Proszę kliknąć Informacje zwrotne > Zgłoszenie błędu Pomoc grupa na Kutools tab i wyślij nam plik błędu (KutoolsInfo.txt).
błąd przesyłania.png


Proszę dodać detong.kteloader w temacie wiadomości.

Z góry dziękuję.

Amanda
·
1 lat temu
·
1 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post