Niedziela, 03 kwietnia 2022
  4 Odpowiedzi
  9.5 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Znalazłem wpis dla „Zamień miękkie zwroty na twarde zwroty za pomocą Kutools For Word”. Wydaje się, że jest to działanie globalne, a nie coś, co może być skierowane do wybranej sekcji tekstu. (Ponadto pokazany obraz paska narzędzi nie pasuje do mojej wersji Kutools For Word w wersji 10, więc nie mogę znaleźć opisanego wpisu. Znalazłem coś takiego w Konwertuj, ale ma to charakter globalny.) Jest wiele osób takich jak ja, które używają " znajdź i zamień” w programie Word w sposób powtarzalny. Chociaż program Word zachowuje to, co robię dla sesji, nie pozwala na zapisywanie tych działań w przyszłych sesjach. Byłoby miło móc zapisywać akcje wyszukiwania i zastępowania z sesji na sesję. Umożliwiłoby nam to ukierunkowanie wyszukiwania i zamiany na konkretny tekst, a nie na globalne podejście „wszystko albo nic”. Dziękuję Ci.
2 lat temu
·
#2605
0
Głosów
odpiąć
Cześć Kevin,

--- Wydaje się, że jest to działanie globalne, a nie coś, co może być skierowane do wybranej sekcji tekstu.
--- Przepraszamy, że nie możesz skierować go na wybraną sekcję tekstu. Możesz jednak znaleźć tylko w głównym dokumencie, nagłówku, komentarzu itp. Zobacz zrzut ekranu:
znajdź sekcję.png


--- Chociaż program Word zachowuje to, co robię dla sesji, nie pozwala na zapisywanie tych działań w przyszłych sesjach.
--- Z featre Znajdź i zamień partii, możesz zapisać znaleźć i zamienić ustawienie senario, klikając przycisk Zapisz, i zastosować to do przyszłego tworzenia dokumentów (znajdź senario w Jazda konna zakreślone na zrzucie ekranu poniżej). Możesz także jednym kliknięciem znaleźć i zamienić między wieloma dokumentami, a także innymi plikami (w tym plikami txt, htm i html).
zapisz senario.png

Jeśli masz inne pytania, nie wahaj się zapytać mnie.

Amanda
Amando,

Dziękuję za odpowiedź. To, co sugerowałem, to, co miałem nadzieję zobaczyć w przyszłym wydaniu, to możliwość braku wpływu wyszukiwania i zamiany na cały dokument, nagłówek lub stopkę itp., ale aby zmiana była mniej globalna, a następnie można było ją zapisać że do wykorzystania w przyszłości. Na przykład, jeśli chcę zmienić tylko trzy akapity 20-stronicowego dokumentu, w których występują podziały wierszy, na znaczniki akapitów, mogę zaznaczyć akapity i użyć funkcji Znajdź i zamień, aby to naprawić. Nie chcę, aby dotyczyło to wszystkich 20 stron, a jedynie wybranego obszaru. Teraz, jeśli zrobię coś takiego, znajdź i zamień pięć dni w tygodniu, 52 tygodnie w roku, muszę codziennie odtwarzać ciąg wyszukiwania i zastępować, 260 razy w roku. Funkcja Znajdź i zamień wsadowo jest świetna, JEŚLI chcesz, aby wpłynęło to na cały dokument. Problem polega na tym, że jeśli robisz coś MNIEJ niż cały dokument, ale robisz to POWTARZALNIE, nie ma możliwości zapisania znalezionego i zastąpionego ciągu po zamknięciu programu Word każdego dnia. Narzędzia, które posiadasz, są świetne, jeśli chcesz objąć cały dokument, ale nie są uwzględniane mniej globalne, ale wciąż powtarzalne działania. To była podstawa mojej sugestii. Mam nadzieję, że rozważysz to w przyszłości. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.
2 lat temu
·
#2614
0
Głosów
odpiąć
Amando,

Dziękuję za odpowiedź. To, co sugerowałem, to, co miałem nadzieję zobaczyć w przyszłym wydaniu, to możliwość braku wpływu wyszukiwania i zamiany na cały dokument, nagłówek lub stopkę itp., ale aby zmiana była mniej globalna, a następnie można było ją zapisać że do wykorzystania w przyszłości. Na przykład, jeśli chcę zmienić tylko trzy akapity 20-stronicowego dokumentu, w których występują podziały wierszy, na znaczniki akapitów, mogę zaznaczyć akapity i użyć funkcji Znajdź i zamień, aby to naprawić. Nie chcę, aby dotyczyło to wszystkich 20 stron, a jedynie wybranego obszaru. Teraz, jeśli zrobię coś takiego, znajdź i zamień pięć dni w tygodniu, 52 tygodnie w roku, muszę codziennie odtwarzać ciąg wyszukiwania i zastępować, 260 razy w roku. Funkcja Znajdź i zamień wsadowo jest świetna, JEŚLI chcesz, aby wpłynęło to na cały dokument. Problem polega na tym, że jeśli robisz coś MNIEJ niż cały dokument, ale robisz to POWTARZALNIE, nie ma możliwości zapisania znalezionego i zastąpionego ciągu po zamknięciu programu Word każdego dnia. Narzędzia, które posiadasz, są świetne, jeśli chcesz objąć cały dokument, ale nie są uwzględniane mniej globalne, ale wciąż powtarzalne działania. To była podstawa mojej sugestii. Mam nadzieję, że rozważysz to w przyszłości. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.


Cześć Kevin,

Dzięki za opinie. Przekażę go naszemu zespołowi programistów. I naprawdę doceniam szczegóły, którymi się ze mną podzieliłeś.

Jeszcze raz dziękuję,
Amanda
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.