By jason w piątek, 05 listopada 2021
Opublikowany w Karta Office
Odpowiedzi 3
Lubi 0
odwiedzajacy 9.9 tysięcy
Głosów 0
Wiem, że istnieje sposób na dodanie utworzonej przeze mnie listy ulubionych do paska narzędzi szybkiego dostępu programu Word u góry ekranu, ale nie pamiętam, jak to zrobić. Czy ktoś może opisać, jak to zrobić? Wielkie dzięki.

Jason
Hi Jason,

Aby dodać listę ulubionych do paska narzędzi szybkiego dostępu programu Word, możesz kliknąć listę prawym przyciskiem myszy, a następnie zobaczyć Dodaj do paska narzędzi szybkiego dostępu opcja.
QAT2.png


Zauważ, że jeśli klikniesz prawym przyciskiem myszy ikonę listy, tylko sama lista zostanie dodana do paska narzędzi szybkiego dostępu; Jeśli klikniesz prawym przyciskiem myszy nazwę wstążki (Ulubione słowa), wszystkie listy zostaną przeniesione na pasek narzędzi.
QAT1.png


Oto jak to wygląda:
  QAT3.png


Mam nadzieję, że to może ci pomóc.

Amanda
·
2 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Nie do końca rozumiem, jak to zrobić, ale myślę, że jeśli wejdziesz na stronę internetową programu Word, ta informacja powinna tam być. Chłopaki, potrzebuję waszej pomocy. Czy ktoś z Was wie jak używać środek do usuwania tła? Muszę zmienić tło mojego filmu i nie mam pojęcia, jak to zrobić. Bardzo dziękuję wszystkim za jakąkolwiek pomoc.
·
2 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Burger King to amerykańska międzynarodowa sieć restauracji typu fast food.
Menu Śniadaniowe Burger Kinga 2022
·
2 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post