Piątek, 05 listopada 2021
  3 Odpowiedzi
  9.7 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Wiem, że istnieje sposób na dodanie utworzonej przeze mnie listy ulubionych do paska narzędzi szybkiego dostępu programu Word u góry ekranu, ale nie pamiętam, jak to zrobić. Czy ktoś może opisać, jak to zrobić? Wielkie dzięki.

Jason
2 lat temu
·
#2345
Zaakceptowana odpowiedź
0
Głosów
odpiąć
Hi Jason,

Aby dodać listę ulubionych do paska narzędzi szybkiego dostępu programu Word, możesz kliknąć listę prawym przyciskiem myszy, a następnie zobaczyć Dodaj do paska narzędzi szybkiego dostępu opcja.
QAT2.png

Zauważ, że jeśli klikniesz prawym przyciskiem myszy ikonę listy, tylko sama lista zostanie dodana do paska narzędzi szybkiego dostępu; Jeśli klikniesz prawym przyciskiem myszy nazwę wstążki (Ulubione słowa), wszystkie listy zostaną przeniesione na pasek narzędzi.
QAT1.png

Oto jak to wygląda:
  QAT3.png

Mam nadzieję, że to może ci pomóc.

Amanda
2 lat temu
·
#2345
Zaakceptowana odpowiedź
0
Głosów
odpiąć
Hi Jason,

Aby dodać listę ulubionych do paska narzędzi szybkiego dostępu programu Word, możesz kliknąć listę prawym przyciskiem myszy, a następnie zobaczyć Dodaj do paska narzędzi szybkiego dostępu opcja.
QAT2.png

Zauważ, że jeśli klikniesz prawym przyciskiem myszy ikonę listy, tylko sama lista zostanie dodana do paska narzędzi szybkiego dostępu; Jeśli klikniesz prawym przyciskiem myszy nazwę wstążki (Ulubione słowa), wszystkie listy zostaną przeniesione na pasek narzędzi.
QAT1.png

Oto jak to wygląda:
  QAT3.png

Mam nadzieję, że to może ci pomóc.

Amanda
2 lat temu
·
#2346
0
Głosów
odpiąć
Nie do końca rozumiem, jak to zrobić, ale myślę, że jeśli wejdziesz na stronę internetową programu Word, ta informacja powinna tam być. Chłopaki, potrzebuję waszej pomocy. Czy ktoś z Was wie jak używać środek do usuwania tła? Muszę zmienić tło mojego filmu i nie mam pojęcia, jak to zrobić. Bardzo dziękuję wszystkim za jakąkolwiek pomoc.
2 lat temu
·
#2634
0
Głosów
odpiąć
Burger King to amerykańska międzynarodowa sieć restauracji typu fast food.
Menu Śniadaniowe Burger Kinga 2022
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.