Poniedziałek, 21 marca 2022
  6 Odpowiedzi
  28.4 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Karta Office 14.50

Możesz przejść do pobrania najnowszej wersji z Najnowsza wersja karty Office.

ulepszenia:

1. Zoptymalizowano szybkość uruchamiania i poprawiono stabilność operacyjną oraz naprawiono znane scenariusze awarii oprogramowania.
2. Excel i Word obsługują otwieranie plików sieciowych w nowym oknie w menu prawym przyciskiem myszy.
3. Zoptymalizowano niektóre podpowiedzi, a także ikony formularzy podpowiedzi.


Naprawiony:

1. Naprawiono kilka drobnych błędów.
1 lat temu
·
#2779
0
Głosów
odpiąć
Pobrałem nową 64-bitową kartę Office ze strony internetowej i ponownie ją zainstalowałem. Jednak nadal było napisane „Office Tab 14.10”. A kiedy sprawdziłem, zdałem sobie sprawę, że zainstalowano go w C: \ Program Files (x86) \ExtendOffice co oznacza wersję 32-bitową.

Innym problemem, który mam, jest to, że czasami okna programu Word (podczas korzystania z OfficeTab) całkowicie znikały z paska zadań i menedżera zadań, chociaż program Word nadal działa. Jeśli przypadkowo zminimalizowałem okno, znikało i pojawiało się ponownie. Jeśli otworzę nowy plik Word, czasami pojawia się na różnych pulpitach.

Proszę pomóż. Dziękuję Ci.
1 lat temu
·
#2803
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Odinstaluj kartę Office z komputera, a następnie pobierz i zainstaluj pakiet .exe ze strony pobierania: https://www.extendoffice.com/download/office-tab.html
exe.png

Nasze oprogramowanie jest kompatybilne zarówno z 32-, jak i 64-bitowymi wersjami systemu Windows.

Amanda
Załączniki (1)
1 lat temu
·
#3016
0
Głosów
odpiąć
Bardzo szczegółowe instrukcje, dziękuję bardzo!
Przez długi czas miałem nadzieję, że opcja przełączania się między trybem wielu okien a trybem pojedynczego okna będzie lepsza. Może za pomocą klawisza skrótu lub paska narzędzi szybkiego dostępu. Używam tego dość często.
Kolejną rzeczą, na którą mam nadzieję, jest to, że Office Tab będzie szukał nowych aktualizacji. A może poczta, gdy ktoś tam jest.
1 lat temu
·
#3122
0
Głosów
odpiąć
Przez długi czas miałem nadzieję, że opcja przełączania się między trybem wielu okien a trybem pojedynczego okna będzie lepsza. Może za pomocą klawisza skrótu lub paska narzędzi szybkiego dostępu. Używam tego dość często.
Kolejną rzeczą, na którą mam nadzieję, jest to, że Office Tab będzie szukał nowych aktualizacji. A może poczta, gdy ktoś tam jest.
Witam,

Dzięki za twoją opinię. Nagram to żądanie i wyślę do naszego zespołu programistów.
I tak, wyślemy naszym subskrybentom e-mail, gdy nowa wersja zostanie wydana. Upewnij się, że subskrybujesz naszą stronę internetową. :)

Amanda
1 lat temu
·
#3437
0
Głosów
odpiąć
Cześć, miałem nadzieję, że za rok pojawi się kolejna (drobna) nowa wersja, w której problem, o którym korespondowałem z Jayem Chivo w lipcu 2021 (!) został rozwiązany:


„przez kilka lat Excel nie zamyka się poprawnie. Podczas zamykania za pomocą [x] lub Alt-f4 w większości sytuacji pozostaje otwarty pusty i można go zamknąć tylko przez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na pasku zadań> zamknij. Zawsze podejrzewałem kartę Office, ale miałem nadzieję problem zostałby rozwiązany poprzez aktualizację do wersji 2019. Ale nie. Kiedy wyłączyłem kartę Office, problem zniknął”.
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.