Piątek, 24 Sierpień 2018
  2 Odpowiedzi
  6.9 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Odkąd zainstalowałem OfficeTab (wersja 13.10), często zdarza mi się, że Excel nie zamyka się poprawnie i pozostaje tam jako proces zombie, który utrzymuje zablokowany ostatni plik (i). Zwykle zauważam to tylko podczas próby ponownego otwarcia wcześniej edytowanego pliku, który następnie jest deklarowany jako aktualnie zablokowany. Następnie muszę zlokalizować zawieszoną instancję programu Excel w Menedżerze zadań, zabić ją i dopiero wtedy mogę ponownie otworzyć plik. Dość nudne!
5 lat temu
·
#1708
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Spróbuj wyłączyć wszystkie inne dodatki w menedżerze dodatków programu Excel.
Spróbuj skontaktować się z nami przez ze szczegółowymi informacjami na temat problemu.
3 lat temu
·
#1709
0
Głosów
odpiąć
Pakiet Office to produkt subskrypcyjny Office 365 Personal, który nie jest wstępnie załadowany.
Na karcie Uruchamianie w Menedżerze zadań nie ma żadnych produktów pakietu Office.
Od tego czasu zabiłem poprzedni profil programu Outlook i utworzyłem nowy profil.
Brak zmian w fałszywych programach biurowych uniemożliwiających uruchomienie programu Outlook 365.
Następnie uruchomiłem pełne skanowanie zabezpieczeń systemu Windows z programu Windows Defender.
Nie znaleziono nic niepokojącego.
Następnie uruchomiłem skanowanie zabezpieczeń systemu Windows OffLine z programu Windows Defender.
Nie widziałem ani nie znalazłem wyników tego dziennika działań.
Jednak nie robiąc nic innego, mój pierwotny problem zniknął.
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.