By Jan w piątek, 16 grudnia 2022 r
Opublikowany w Karta Office
Odpowiedzi 4
Lubi 0
odwiedzajacy 5.5 tysięcy
Głosów 0
Uruchamianie Powerpoint dla Microsoft 365 MSO (wersje 2212, 64-bitowe). Karta Office działa dobrze w programach Excel i Word, ale jeśli masz otwarte trzy lub więcej talii Powerpoint, blokuje i zawiesza Powerpoint. Następnie muszę zrobić twarde zamknięcie w Powerpoint. Używam najnowszej wersji OfficeTab. był to problem z poprzednimi wersjami pakietu officeTab. Musiałem wyłączyć kartę OfficeTab dla programu PowerPoint i używać tylko karty Office dla programu Excel.

Czy ten problem zostanie naprawiony? minęły 4 lata.
Wyłączyłem wszystkie inne dodatki programu PowerPoint, a karta pakietu Office działała raz, gdy miałem trzy karty .pptx w jednym widoku, ale potem uległa awarii. teraz Powerpoint nie pozwoli mi uaktywnić dodatku zakładki Office. czyni go nieaktywnym; niezależnie od tego, jeśli zmienię status na aktywny, spowoduje to przywrócenie go do stanu nieaktywnego. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i dzieje się to samo. otwórz plik .pptx, mówi, że program PowerPoint ma problemy z dodatkiem karty pakietu Office i wyłącza go dla .pptx.
Jan
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
jeśli zmienię status na aktywny, wyrzuca go z powrotem na nieaktywny. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i dzieje się to samo. otwórz plik .pptx, pojawia się komunikat, że w programie PowerPoint występują problemy z dodatkiem karty pakietu Office i wyłącza go dla .pptx.
·
11 miesięcy temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Witam,

Czy mógłbyś spróbować wyłączyć inne dodatki do programu PowerPoint i sprawdzić później, czy karta Office Tab działa poprawnie? Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Amanda
·
11 miesięcy temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyłączyłem wszystkie dodatki do programu PowerPoint, a problem nadal występuje. OfficeTab ulega awarii, informując o problemach z programem PowerPoint po otwarciu więcej niż 1 pliku pptx. Czasami po otwarciu programu PowerPoint jest wyświetlany komunikat o problemach z aplikacją OfficeTab.
Jan
·
11 miesięcy temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post