Poniedziałek, 30 stycznia 2023
  0 Odpowiedzi
  2.7 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Cześć - Kupiłem Office Tab 10.5 w 2015 roku. W końcu zaktualizowałem do Win2010, ale odkryłem, że nowy system operacyjny nie pozwala na otwieranie plików xlsx w już istniejącej pojedynczej instancji programu Excel podczas otwierania ich z menedżera plików (np. Eksploratora). Zawsze otworzy inną instancję. To jest okropne. Mogę otworzyć tylko inny plik xlsx w istniejącej instancji programu Excel przez Plik/Otwórz lub Plik/Ostatnie.
Otwieram pliki xlsx z Harmonogramu zadań. Gdyby istniała otwarta instancja programu Excel, otworzyłyby się w tej istniejącej instancji i wszystkie byłyby wyświetlane z kartami pakietu Office nad każdym plikiem xlsx. Po prostu perfekcyjnie! Ale teraz widzę, że Win2010 wymusza nowe instancje Excela.
Czy w pakiecie Office Tab 14.5 można obejść ten problem? Czy pozwoli otworzyć plik otwierany z eksploratora lub wiersza poleceń w już istniejącej instancji programu Excel?
Zadaję to pytanie, ponieważ denerwuje mnie odinstalowanie wersji 10.4 i aktualizacja do wersji 14.5 w przypadku, gdy numer licencji nie zostanie rozpoznany.
Dziękuję - Neville
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.