Piątek, 03 styczeń 2020
  2 Odpowiedzi
  7.2 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Używam Excela 2019 i kart Office 13.

W trybie pojedynczego okna nie mogę mieć dwóch wystąpień programu Excel, chyba że otworzę go, klikając prawym przyciskiem myszy nazwę arkusza OfficeTab i wybierając „Nowy w nowym oknie” lub „Otwórz w nowym oknie”. Jest to niezadowalające, ponieważ napisałem funkcje zdefiniowane przez użytkownika w dodatku, a w drugim przypadku funkcji nie można „znaleźć”, a pełna ścieżka do mojego dodatku jest wyświetlana na pasku formuły. Jeśli nacisnę [F2], aby edytować formułę, a następnie [Enter] „#NAME?” jest pokazany w komórce.

Jeśli NIE jestem w trybie pojedynczego okna, mogę łatwo mieć dwie instancje programu Excel, każda na osobnym monitorze, ALE karty są duplikowane w każdym oknie, niezależnie od tego, w której instancji plik jest otwarty. Jest to bardzo rozpraszające i mylące, ponieważ być niewykonalne.

Wcześniej używałem Excel 2010 i Office Tabs 13 bez takich problemów.
4 lat temu
·
#2053
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Dzięki za opinię.
Wkrótce naprawimy to w następnej wersji.
3 lat temu
·
#2054
0
Głosów
odpiąć
Aby to zrobić, otwórz Excel i otwórz swój pierwszy plik w normalny sposób. Następnie zamiast otwierać drugi plik z poziomu programu Excel, przejdź do menu Start i ponownie otwórz program Excel. Spowoduje to utworzenie drugiej kopii programu Excel, którą można wyświetlić na drugim ekranie. Stamtąd możesz otworzyć drugi dokument.
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.