Środa, 01 April 2020
  11 Odpowiedzi
  9.1 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Excel z łatwością robi to natywnie, przechodząc do Widok-nowe okno, ale z zainstalowaną kartą Office (14) nie mogę tego uruchomić.

Aby wyjaśnić, chciałbym otworzyć „ten sam” skoroszyt programu Excel w dwóch różnych oknach, aby móc jednocześnie pracować nad dwoma różnymi arkuszami.

Mogę to oczywiście obejść, zapisując jeden arkusz roboczy w nowym osobnym pliku, ale wydaje się to niepotrzebnym dodatkowym krokiem.

Mam nadzieję na natychmiastową odpowiedź.

Dzięki,

Krysiu...
3 lat temu
·
#2095
0
Głosów
odpiąć
Naciśnij CTRL+N, aby utworzyć nowe winodw. Program Excel wyznacza wiele okien tego samego skoroszytu, dołączając dwukropek i numer do nazwy pliku na pasku tytułu. Przełącz się do nowego okna, a następnie kliknij arkusz, który chcesz wyświetlić. Powtórz kroki 1 i 2 dla każdego arkusza, który chcesz wyświetlić w oknie.
3 lat temu
·
#2096
0
Głosów
odpiąć
Zdaję sobie z tego sprawę, ale z zainstalowaną kartą Office nie działało. Czy to działa z zainstalowaną kartą Office?
Widok — U mnie nowe okno działa dobrze — używam pakietu Office 2019
Przepraszamy - zignoruj ​​poprzednie, to nie działa
3 lat temu
·
#2099
0
Głosów
odpiąć
Frustrujące, prawda?
3 lat temu
·
#2100
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Czy możesz spróbować zrobić kilka zrzutów ekranu, aby zademonstrować problem? Lub skontaktuj się z nami przez . Z góry dziękuję.
3 lat temu
·
#2101
0
Głosów
odpiąć
Zobacz trzy zrzuty ekranu poniżej.

Opcja „Otwórz w nowym oknie” jest niedostępna!

Jakie jest obejście???
3 lat temu
·
#2102
0
Głosów
odpiąć
Zapytałem o to w kwietniu, a ktoś o imieniu Jay Chivo powiedział, że to nie jest obsługiwane.

Wygląda na to, że możliwość przeglądania i pracy nad tym samym plikiem w dwóch oknach jest bardzo podstawową rzeczą.

Kiedy to zostanie rozwiązane?
3 lat temu
·
#2103
0
Głosów
odpiąć
Nie działa. Ctrl + N tworzy nową książkę, a nie nowe okno tej samej książki.

Normalnie wybrałbym -Widok, -Nowe okno, wtedy ten sam skoroszyt jest otwarty w dwóch kartach, ale w tym samym oknie.

Chcę widzieć ten sam skoroszyt w dwóch różnych oknach, w moim przypadku każde na osobnym monitorze.

Można to łatwo zrobić w programie Excel, bez zainstalowanej karty Office.

Myślę, że mogę tymczasowo wyłączyć kartę Office, a następnie ponownie ją włączyć. Wygląda na to, że tej opcji można uniknąć :)
Nie jestem pewien, czy to jest dobre, ale działa to wokół problemu:

w otwartym arkuszu przejdź do Widok --> Nowe okno
Następnie widzę obok siebie dwie zakładki tego samego skoroszytu z różnymi numerami w nazwach
Następnie przejdź do Widok --> kliknij „Wyświetl obok siebie”
To otwiera dwie wersje i mogę przeciągnąć jedną na drugi monitor. (wydaje się jednak, że zamyka dodawanie kart)
Jeśli ponownie klikniesz „wyświetl obok siebie”, nastąpi powrót do poprzedniego
3 lat temu
·
#2105
0
Głosów
odpiąć
Spróbuję, przynajmniej dopóki Kutools to nie naprawi, to dobre obejście. Będę musiał zamknąć wszystkie moje arkusze oprócz tego, który muszę powielić.

To poprawa!

Dziękuję, że nie zrezygnowałeś z tego :)(
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.