Anonimowy użytkownik
  Środa, 04 października 2023
  1 Odpowiedzi
  3.4 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Witamy, zespół Office Tab,

To niesamowite narzędzie zapewnia nam bardzo dużą wygodę, ponieważ Microsoft oficjalnie tego nie wspierał. Zastanawiam się tylko, dlaczego ważna funkcja/cecha nie została jeszcze zaimplementowana: otwórz karty, które były otwarte ostatnim razem. Jest to niezwykle przydatne w scenariuszach majowych. Na przykład często musimy zamknąć wszystkie karty, a przyczyną może być ponowne uruchomienie systemu, awaria systemu, jakiś błąd w operacji itp. Wyobraź sobie, że otwieramy już 20–30 kart, które znajdują się w różnych miejscach naszego dysku twardego i mamy aby ponownie otworzyć je wszystkie po ponownym uruchomieniu systemu, co często zdarza się w przypadku firmowego laptopa. Bez tej wymaganej funkcji musimy ręcznie szukać każdego z zamkniętych plików i spędzać na tym dużo czasu.

Niektóre programy zaimplementowały tę funkcję już wiele lat temu. Jednym z przykładów jest przeglądarka PDF-XChange. Korzystam z jej bezpłatnej wersji (wersja 2.5), która została wydana 13 grudnia 2018 r. Jeśli otworzysz „Edycja->Preferencje”, zauważysz pole wyboru „Przywróć ostatnią sesję po uruchomieniu aplikacji”, które implementuje funkcję, o którą prosiłem tutaj . Kolejnym polem wyboru jest „Maksymalna liczba dokumentów w ostatnich”, które określa, ile ostatnio plików chcesz zapisać („Plik->Ostatnie pliki” pokazuje ostatnio otwierane pliki).

Zdecydowanie sugeruję, aby karta Office zaimplementowała tę funkcję, co z pewnością znacznie doda wartość temu produktowi! Bez tej funkcji naprawdę ciężko mi podjąć decyzję o jego zakupie.

Z poważaniem
6 miesięcy temu
·
#8469
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Dziękujemy za cenne uwagi! Możesz mieć pewność, że przekazałem już Twoją prośbę do naszego zespołu programistów w celu potencjalnego uwzględnienia jej w przyszłej wersji. Jesteśmy wdzięczni za Twoją opinię i dziękujemy za korzystanie z naszego produktu!

Z pewnością weźmiemy to pod uwagę przy przyszłych aktualizacjach. Daj nam znać, jeśli masz jakieś inne sugestie lub uwagi w przyszłości!

Z poważaniem,
Amanda
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.