Środa, 17 marzec 2021
  1 Odpowiedzi
  8.7 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Niedawno (przypadkowo) pobrałem najnowszą wersję pakietu Office Tab Enterprise na mój komputer, na którym miałem już starszą wersję. Ciągle otrzymywałem powiadomienia o konieczności zakupu (nie chciałem kupować na ten komputer), więc w desperacji, aby pozbyć się ciągłego irytującego przypomnienia, odinstalowałem go. To najwyraźniej odinstalowało również moją wersję licencjonowaną. Teraz potrzebuję starszej wersji, aby móc ją ponownie zainstalować. Informacje o moim kluczu licencyjnym do starszej wersji znajdują się w poniższym e-mailu: Drogi Kliencie, otrzymaliśmy Twoje zamówienie, dziękujemy bardzo za wsparcie ExtendOffice. Nazwa licencji i kod licencji karty Office są następujące:

Jeśli nazwa licencji wygląda jak „**** ****-1”, upewnij się, że w polu nazwy licencji wpisałeś „**** ****” i „-1”. Jeśli klucz nie działa, zainstaluj najnowszą wersję Office Tab pod następującym adresem:
http://www.extendoffice.com/downloads/SetupOfficeTab.exeJeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, napisz do mnie e-mail. Dziękuję bardzo! 
Z poważaniem,
DodatekNarzędzia i ExtendOffice
3 lat temu
·
#2226
0
Głosów
odpiąć
Cześć,
Proszę nie publikować informacji o licencji na forum.
Spróbuj skontaktować się z nami przez .
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.