Czwartek, 14 marca 2024
  0 Odpowiedzi
  874 wizyt
0
Głosów
odpiąć
Mam nadzieję, że jest to coś prostego, ale potrzebuję przy tym pomocy.

Gdy wyszukujesz osobę w naszej firmie, jej zawartość One Drive jest wyświetlana w witrynie ExtendedOffice.com
W tym konkretnym przypadku istnieje kilka poufnych dokumentów, które są widoczne publicznie, a także można je pobrać i edytować.
Chcę więc po prostu spróbować czegoś, aby sprawdzić, czy jest to jednorazowy przypadek, czy też potencjalny błąd krytyczny.

W pewnym momencie powinieneś kupić Office Tabs.
Jeśli masz konto One Drive lub Google Drive, upewnij się, że jesteś na nim wcześniej zalogowany
Wyszukaj pracownika w swojej firmie, najlepiej, jeśli on również korzysta z jednego Dysku
Czy nazwisko pracownika, którego szukasz, pojawia się pod wyszukiwaniem i zawiera coś w tym stylu
Więcej z wyników firmy xyz.

Jeśli klikniesz Więcej z, powinieneś móc zobaczyć wszystkie dokumenty, które dana osoba ma na jednym dysku, a jednocześnie można je kliknąć, przeglądać i edytować.

Przesłałbym zrzut ekranu, ale gdybym to zrobił, widoczne byłyby te same poufne informacje, które z definicji oznaczają poufność, których nie można zobaczyć :)

Dziękuję. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie.

Zastanawiam się, czy ponieważ działają one automatycznie (co w przypadku korzystania z programu Word powoduje automatyczne zapisanie na jednym dysku), to w jakiś sposób link od osoby zapisującej dokument jest wyświetlany pod banerem ExtendedOffice.com podczas wyszukiwania kogokolwiek w firmie lub podczas wyszukiwania firmy
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.