Poniedziałek, 10 stycznia 2022
  5 Odpowiedzi
  5.3 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Cześć wszystkim,
Możesz automatycznie używać narzędzi do wysyłania wiadomości e-mail do różnych kont w programie Outlook. Het heeft tot nu toe poszedł gewerkt (2 miesiące). Helaas zijn de bijlagen van sommige e-maile die op 5 stycznia zijn verzonden, nie op schijf opgeslagen. Ik heb gecontroleerd of de regels voor automatisch opslaan valid werken - geen probleem hier.
Graag hupl.
2 lat temu
·
#2431
0
Głosów
odpiąć
Cześć pawel_nl,

Przepraszamy, nie mogliśmy Cię zrozumieć, napisz post po angielsku.

Amanda
2 lat temu
·
#2432
0
Głosów
odpiąć
Przepraszam, pomyślałem, że powinienem napisać po niderlandzku ;)
Używam kutools do automatycznego zapisywania załączników do wiadomości e-mail z różnych kont e-mail w programie Outlook. Jak na razie wszystko działa prawidłowo (2 miesiące). Niestety załączniki niektórych e-maili wysłanych 5 stycznia nie są zapisywane na dysku. Sprawdziłem, czy reguły automatycznego zapisywania działają poprawnie - tutaj nie ma problemu. Jakieś pomysły?
2 lat temu
·
#2433
0
Głosów
odpiąć
Cześć pawel_nl,

Czy możesz sprawdzić swój protokół e-mail? Czy to wymiana, pop czy IMAP? Jeśli jest to wymiana, automatyczne zapisywanie załączników może się opóźnić, jeśli nie otworzysz Outlooka na czas.

Aby mieć pewność, że wszystkie załączniki zostaną automatycznie zapisane, po zakończeniu wysyłania i odbierania wiadomości e-mail pozostaw przez jakiś czas uruchomiony program Outlook w tle. Kutools automatycznie zapisze Twoje załączniki, gdy w Outlooku nie zostanie wykonana żadna operacja.

Amanda
2 lat temu
·
#2434
0
Głosów
odpiąć
Cześć Amanda,
Wszystkie konta w programie Outlook korzystają z protokołu IMAP. To dziwne, ponieważ teraz, kiedy testuję, wszystkie załączniki są zapisywane.

Pawel
2 lat temu
·
#2435
0
Głosów
odpiąć
Cześć Paweł,

Dziękuję za informację. Jeśli masz dalsze pytania, nie wahaj się i daj mi znać.

Amanda
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.