Niedziela, 24 kwietnia 2022
  1 Odpowiedzi
  7.2 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Cześć Jay, nie wiem, czy przegapiłem odpowiedź, ale nadal zmagam się z Kutools dla programu Outlook.

Ostatnim problemem, jaki mam, jest to, że program Outlook go wyłączył, ponieważ jego uruchomienie trwa zbyt długo.

Wcześniej wysłałem ci dodatki, ale te, które dołączam, pokazują, które dodatki są używane.
































































Spodziewam się, że kiedy wybiorę pewną liczbę wiadomości, powinienem być w stanie przenieść je z poczty aol na moje konto gmail. Wygląda na to, że zbiorczy przekaz wyświetla listę nazwisk z mojego konta wymiany w Sheffield College, ale zobacz odniesienie do programu sharepoint na zrzucie ekranu dodatków poniżej.

Miałem również problemy, gdy próbowałem przekazać Ci rzeczy, jak pokazano poniżej

Zobacz wątek. Powinieneś zobaczyć zrzuty ekranu Przekierowanie w Twoim e-mailu kieruje do powodując ten błąd

Niestety, nie byliśmy w stanie dostarczyć wiadomości na poniższy adres.

Steve

<>:
Nie znaleziono rekordu mx dla domeny=extendoffice.cm

Oto jeden z pierwszych problemów



I to był pierwotny problem. Trudne do zrzutu ekranu, ponieważ Kutools jest wyłączone przez Outlooka.


Kompilacja tego zajęła mi wieki, więc nie chcę ponownie instalować z łącza, które już zrobiłem.

Bardzo się staram z tobą nad tym pracować, ale jeśli nie czytasz tego, co wysyłam i nie odpowiadasz, uznam, że twój produkt i wsparcie są przerażające. Proszę, wróć do mnie z rozsądną odpowiedzią. Btw, pracowałem w oprogramowaniu przez 32 lata, mam tytuł magistra informatyki i jestem członkiem British Computer Society z kwalifikacjami podyplomowymi w nauczaniu.

Z poważaniem

Steve'a Marplesa






Extras


Od: Steve Marples>
Wysłano: 15 kwietnia 2022 10:14
Do: Steven Marples>
Temat: Odp.: ExtendOffice - Przekazywanie zbiorcze nie działa

Jak wyjaśniłem w moim nowym zgłoszeniu błędu, nie wstawi on zrzutu ekranu .jpg, który przekonwertowałem do jpg za pomocą farby. To był .PNG

Pobierz Outlooka na Androida

________________________________________
Od: Jay Chivo>
Wysłano: piątek, 15 kwietnia 2022, 08:57
Do: <>
Temat: RE: ExtendOffice - Przekazywanie zbiorcze nie działa


Drodzy szlachcice,

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Spróbuj zrobić kilka zrzutów ekranu, aby zademonstrować problem.

Czy zainstalowałeś najnowszą wersję?

Z góry dziękuję.

Z poważaniem,

Jay’a Chivo

Addin Technology Inc.

strony: https://www.extendoffice.com / https://www.addintools.com

Obserwuj nas:

Od: Wsparcie
Wysłano: piątek, 15 kwietnia 2022 2:09 rano
Wspierać
Temat: ExtendOffice - Przekazywanie zbiorcze nie działa

Kategorie: Kutools dla programu Outlook
Wiadomość: Zainstalowałem, ale przesyłanie zbiorcze dało tylko listę dla mojego konta wymiany, ale wysyłam e-mailem moje drugie konto Google. Nie ma wysyłania e-maili do wprowadzenia.
Jay Chivo odpowiedział i wysłał link z poleceniem usunięcia mojej obecnej wersji i zastąpienia jej tą z linku. Tak zrobiłem, ale otrzymałem
Wiadomość: Teraz, gdy kliknę opcję Prześlij zbiorczo, zwracany jest komunikat „operacja nie powiodła się 0” z programu Outlook
Jay kazał mi usunąć dodatki i spróbować ponownie, ale nie wiem, które dodatki usunąć.

Próbowałem dołączyć zrzut ekranu, ale pliki wydają się nie akceptować plików .png lub .jpg

Wygląda na to, że Jay Chivo zniknął, więc nie mogę się rozwijać.

Proszę pomóż

Steve'a Marplesa
Data wysłania: piątek, 15 kwietnia 2022 02:08
1 lat temu
·
#2648
0
Głosów
odpiąć
Cześć Steve,

Więc przepraszam za kłopoty.

Według twoich wiadomości nie możesz teraz robić zrzutów ekranu, ponieważ Outlook wyłączył Kutools? Jeśli tak, czy możesz ponownie zainstalować ostatnią wersję na naszej stronie internetowej, wypróbować tę funkcję ponownie i przesłać nam szczegółowe informacje o problemie (w razie potrzeby zrzuty ekranu), abyśmy mogli lepiej odtworzyć problem tutaj i go naprawić.

Zauważyłem też, że wysłany przez Ciebie e-mail trafił na>, ale nie>. Czy mógłbyś sprawdzić, czy właśnie wtedy nie słyszałeś od Jaya Chivo?

Z góry dziękuję.

Amanda
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.