Anonimowy użytkownik
  Środa, 11 maja 2022
  1 Odpowiedzi
  6 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Mój komputer uległ awarii podczas Bożego Narodzenia. Musiałem zdobyć nowy, ponieważ przepięcie elektryczne na początku tego roku spowodowało mały nieznany problem, który stał się dużym znanym problemem. Miałem wszystkie kopie zapasowe. Miałem pewne problemy między pocztą IMAP i POP, które rozwiązałem, przechodząc na POP, dzięki czemu mogłem połączyć wszystkie moje adresy e-mail w jeden plik PST na dysku, a nie „C”, tak jak przed awarią.
Przez kilka miesięcy, kiedy przywracałem całe inne oprogramowanie inne niż MSFT, miałem kilka plików e-mail dla każdego adresu e-mail, który posiadałem. To stworzyło wiele duplikatów. Większość duplikatów udało mi się usunąć za pomocą narzędzi PST. Jego zestaw narzędzi nie mógł filtrować wielu zduplikowanych wiadomości e-mail; jednakże.
Więc kupiłem narzędzie, które ExtendOffice miał przez link do 4Team, który usunął sporo.

Zaimportowałem wszystkie moje standardowe wbudowane reguły programu Outlook, które wysyłają wiadomości e-mail do określonych folderów. Któregoś dnia zaimportowałem ExtendOffice reguły, które znajdują niechciane wiadomości e-mail. Ponieważ odbudowa mojego komputera zajęła tak dużo czasu (sezon podatkowy i więcej), mam 6,000 e-maili (według liczby folderów) do filtrowania pod kątem śmieci. Działa BARDZO, BARDZO WOLNO.

Czemu? Czy poza próbą uniknięcia takiego nagromadzenia wiadomości e-mail filtr śmieci może działać szybciej?

BTW: Jaka jest składnia tagów na tej stronie?
1 lat temu
·
#2836
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Przepraszam za późną odpowiedź. Zawsze szukamy rozwiązania, które pozwoliłoby szybciej uruchomić filtr śmieci. Jeśli jednak masz dużą liczbę e-maili, filtrowanie według aktualnej wersji zajmie trochę czasu.

Gdy mamy rozwiązanie, uwzględnimy je w przyszłych wersjach.

Dzięki za opinię.

Amanda
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.