Piątek, 14 październik 2022
  12 Odpowiedzi
  6.3 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Ustawiłem pewne reguły automatycznego odłączania niektórych załączników od określonych nadawców, jednak mam problemy z ich przetwarzaniem.

Czasami odrywają się, innym razem są ignorowane?

Dla naszego oprogramowania do przetwarzania faktur ważne jest, aby te załączniki były prawidłowo odłączane.

Czy mógłbyś doradzić, co mogę zrobić, aby te zasady nie były ignorowane?

Z poważaniem,
Beriana
1 lat temu
·
#3140
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Czy możesz mi powiedzieć, jakiej wersji Kutools i Outlooka używasz? A jakiego języka używasz na swoim komputerze?
Reguły działają w kolejności, w jakiej znajdują się na liście reguł. Sprawdź więc kolejność zasad lub dołącz zrzut ekranu z zasadami, które dla nas ustanowiłeś.

Amanda
1 lat temu
·
#3161
0
Głosów
odpiąć
Cześć Amanda,

wersje:
Microsoft® Outlook® dla Microsoft 365 MSO (wersja 2209, kompilacja 16.0.15629.20196) 32-bitowy
Kutools dla programu Outlook 16.00

Przykładowe zasady, które nie są stosowane poprawnie, można zobaczyć na zrzucie ekranu.

E-maile dotarły dziś rano, jeden e-mail miał odłączone załączniki, drugi nie - te same zasady dotyczą obu e-maili.

Po prostu czuje się trochę trafiony lub chybiony, jeśli chodzi o to, czy zasady działają, czy nie, i nie widzę wzoru, dlaczego się nie odłączają.

Z poważaniem,

B
Załączniki (1)
1 lat temu
·
#3162
0
Głosów
odpiąć
Witam,

Dzięki za informację. Przekazałem to już naszemu zespołowi programistów.
Gdy znajdą rozwiązanie, wyślę je do Ciebie. Proszę cierpliwie czekać. :)

Amanda
1 lat temu
·
#3329
0
Głosów
odpiąć
Cześć Amanda,

Jest jakaś szansa, że ​​​​mam aktualizację na ten temat, ponieważ nadal mam ten problem.

Z poważaniem,

B
1 lat temu
·
#3330
0
Głosów
odpiąć
Cześć Amanda,

Czy istnieje również sposób, w jaki mogę eksportować/importować moje reguły automatycznego odłączania Kutools bez konieczności ponownego ich wprowadzania na innym komputerze?

Z poważaniem,

B
1 lat temu
·
#3336
0
Głosów
odpiąć
Cześć Blow,

Wypróbuj wersję beta poniżej: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

Jeśli jest jakiś problem, proszę mi powiedzieć.

O eksportowaniu/importowaniu reguł automatycznego odłączania Kutools — Przepraszamy, że nie możesz tego zrobić. Rozważymy dodanie tej funkcji w przyszłych wersjach, jeśli pojawi się więcej próśb o eksportowanie/importowanie reguł.

Amanda
1 lat temu
·
#3364
0
Głosów
odpiąć
Dzięki Amando,

Używałem tego przez ostatni tydzień i wydaje się, że jest poprawa. E-maile, które nie są teraz odłączane, nie są już losowe!

Próbowałem przejrzeć strony produktów i nie mogę znaleźć odpowiedzi, ale wydaje mi się, że problem, który mam teraz, polega na tym, że w przypadku niektórych reguł uwzględniłem tylko Od @domena.com — czy możemy wprowadzić częściowe adresy e-mail tutaj, czy musi to być pełny e-mail?

Z poważaniem,
B
1 lat temu
·
#3373
0
Głosów
odpiąć
cześć B,

W przypadku bieżącej wersji Kutools dla programu Outlook będziesz musiał użyć pełnego adresu e-mail, aby reguła obowiązywała.

Przekazałem opinię do naszego zespołu programistów. Zobaczymy, czy będziemy musieli uwzględnić częściowe adresy e-mail w regułach dla przyszłych wersji.
Dzięki za opinię.

Amanda
1 lat temu
·
#3430
0
Głosów
odpiąć
Cześć Amanda,

Nadal występuje problem polegający na tym, że niektóre e-maile nie mają odłączonych załączników, ale inne e-maile z tymi samymi kryteriami tak.

Jakieś wiadomości na ten temat?

Z poważaniem,
B
1 lat temu
·
#3431
0
Głosów
odpiąć
cześć B,

Według jednego z naszych programistów, czy mógłbyś spróbować odczekać 10 sekund po otwarciu Outlooka bez żadnej operacji (bez klikania, bez przewijania, po prostu zostaw to tam)?

I zobacz czy to działa.

Amanda
1 lat temu
·
#3432
0
Głosów
odpiąć
Trochę zdumiony tą odpowiedzią.

Fakt, że reguły nie są stosowane, pojawia się losowo, dwa e-maile z tymi samymi kryteriami, jeden zostaje odłączony, drugi nie. Nie zawsze te same zasady występują również na różnych zasadach.

Naprawdę nie wiem, co ma osiągnąć oczekiwanie 10 sekund na starcie.
1 lat temu
·
#3433
0
Głosów
odpiąć
cześć B,

To dlatego, że Kutools przeskanuje twoje wiadomości w około 10 sekund po uruchomieniu lub otrzymaniu nowej wiadomości. Jednak skanowanie zostanie przerwane, jeśli w programie Outlook zostaną wykonane jakiekolwiek czynności, które spowodują nieprawidłowe odłączenie niektórych załączników wiadomości.

I to jest powód, dla którego polecam spróbować poczekać około 10 sekund na uruchomienie lub otrzymanie nowej wiadomości. Mam nadzieję, że to pomoże ci zrozumieć.

Pracujemy teraz nad tą funkcją, aby Kutools mógł skanować wiadomości znacznie szybciej. Dołożymy wszelkich starań, aby wydać zaktualizowaną wersję tej funkcji, gdy uruchomimy następną wersję Kutools.

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać mnie.

Amanda
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.