Poniedziałek, 28 listopada 2022
  8 Odpowiedzi
  7.6 tys. Wizyt
0
Głosów
odpiąć
Używając KuTools dla programu Outlook Szukam sposobu na przeszukiwanie wszystkich wiadomości e-mail programu Outlook we wszystkich folderach i podfolderach programu Outlook. Odkryłem, że mogę przeszukiwać tylko jeden folder na raz. Czy istnieje sposób na zrobienie tego, co muszę zrobić? Dziękuję.
1 lat temu
·
#3241
0
Głosów
odpiąć
Witam,

TAk. Wyszukiwanie zaawansowane można znaleźć w grupie wyszukiwania na karcie Kutools.
W Wiecej opcji panelu, możesz wybrać Wszystkie elementy programu Outlook dla zakresu wyszukiwania.
wszystkie przedmioty.png

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się mnie zapytać.

Amanda
1 lat temu
·
#3246
0
Głosów
odpiąć
Dzięki Amandzie, ale wypróbowałem sugerowaną przez Ciebie funkcję Wyszukiwania zaawansowanego i nie znajduje ona rzeczy, których potrzebuję. Na swoim koncie mam swoją główną skrzynkę pocztową Outlook z typowymi folderami (Skrzynka odbiorcza, Usunięte, Wysłane itp.) oraz mam dostęp do dwóch współdzielonych skrzynek pocztowych. Każda z tych udostępnionych skrzynek pocztowych ma foldery i podfoldery. W ramach testu bezpośrednio wyszukałem znaną wiadomość e-mail z dokładnym dopasowaniem adresu nadawcy, która istnieje w jednym z podfolderów udostępnionej skrzynki pocztowej. Wyszukiwanie zaawansowane nie znajdzie go, chyba że zostanie wybrany dokładny podfolder, w którym znajduje się wiadomość e-mail. Jest to to samo zachowanie, co nieskuteczne wyszukiwanie MS Outlook.

Mam nadzieję, że to wyjaśnienie pomoże, ponieważ naprawdę muszę przeszukać wszystkie skrzynki pocztowe i wszystkie ich foldery i podfoldery za pomocą jednego wyszukiwania. Jestem kierownikiem IT w naszej firmie i oceniamy Twoje KUTools pod kątem wdrożenia w całej firmie. W tej chwili KUTools ma wzorowy interfejs i łatwość obsługi, ale to jest korek.

Jakieś sugestie?
Dzięki, Cliffie
1 lat temu
·
#3248
0
Głosów
odpiąć
Cześć Cliff,

Przejdź do Opcji i sprawdź, czy zaznaczyłeś opcję, jak pokazano poniżej.
opcja-check.png

Jeśli nie, zaznacz tę opcję i spróbuj ponownie Wyszukiwanie zaawansowane. 😊

Amanda
Załączniki (1)
1 lat temu
·
#3255
0
Głosów
odpiąć
Tak, to pole jest zaznaczone, a moje opcje są takie same jak na Twoim obrazku. To powiedziawszy, oto opis tego, czego próbowałem (wiele razy) szukając e-maili i parametrów wyszukiwania oraz wyników tych prób. Załączyłem kilka zrzutów ekranu, abyś mógł zobaczyć moje opcje wyszukiwania i okno dialogowe wyszukiwania zaawansowanego.

1) Potwierdzam, że mam prawidłowe ustawienia opcji wyszukiwania (tak)
2) Wykonano kompletną przebudowę indeksu wyszukiwania (Tak)
3) Wyszukiwanie dokładnych dopasowań wiadomości e-mail przy użyciu opcji „Wszystkie elementy programu Outlook”, „Od” (lub) „Temat” i „Otrzymano w dowolnym momencie”.
4) Wyniki wyszukiwania są następujące (i zawsze jest to ten sam wynik)
a) Elementy e-mail znajdujące się w dowolnym folderze MOJE OSOBISTE są zawsze znajdowane (sukces)
b) Elementy e-mail znajdujące się w folderach SHARED MAILBOX nigdy nie są odnajdywane (niepowodzenie)

Naprawdę potrzebuję 4b), aby odnieść sukces, ale nie mam pomysłów. Wszelkie dodatkowe sugestie byłyby świetne, w przeciwnym razie będę musiał spróbować znaleźć inne rozwiązanie wyszukiwania. Twoje wsparcie jest ogromne i mam nadzieję, że uda nam się rozwiązać problem. W każdym razie dziękuję za pomoc.

--Klif
1 lat temu
·
#3256
0
Głosów
odpiąć
Amando,

Wydaje mi się, że znalazłem przyczynę niepowodzenia wyszukiwania i spróbuję innego podejścia. Po wielu badaniach odkryłem, że aby program Outlook przeszukiwał wszystko, w tym udostępnione skrzynki pocztowe, musisz to zrobić.

Musisz użyć przycisku Outlook „Dodaj konto”, wprowadzić adres udostępnionej skrzynki pocztowej i bez hasła. Następnie po wyświetleniu monitu użyj nazwy UPN/hasła osoby z uprawnieniami pełnego dostępu do udostępnionego MB. Spowoduje to dodanie udostępnionego MB jako dodatkowego konta programu Outlook, a po zakończeniu umożliwi korzystanie ze wszystkich opcji wyszukiwania we wszystkich skrzynkach pocztowych.

Poprosiłem o poświadczenia dla naszych współdzielonych MB, więc mogę to wypróbować. Jeśli to zadziała, mam nadzieję, że rozwiąże problem. Opublikuję odpowiedź, gdy tylko poznam wyniki, ale z tego, co przeczytałem, powinno to działać.

--Klif
1 lat temu
·
#3264
0
Głosów
odpiąć
Cześć Cliff, jak poszło podejście?
1 lat temu
·
#3275
0
Głosów
odpiąć
Cóż, przetestowanie tego zajęło kilka dni, ale niestety u nas to nie działa. Jak się okazuje, nasze udostępnione skrzynki pocztowe nie mają powiązanych kont użytkowników i dlatego nie trzeba wprowadzać poświadczeń. Ponieważ nie ma poświadczeń do wprowadzenia, nie możemy skonfigurować osobnego konta w programie Outlook dla udostępnionych MB, co z kolei umożliwiłoby programowi Outlook indeksowanie folderu i uwzględnienie go w „globalnym wyszukiwaniu” wszystkich skrzynek pocztowych.

Jedynym sposobem przeszukania udostępnionego MB w poszukiwaniu wiadomości e-mail za pomocą KUTools jest wybranie dokładnego folderu udostępnionego MB, w którym znajduje się poszukiwana wiadomość e-mail, wybranie opcji wyszukiwania „Bieżący folder”, a następnie wyszukanie. To nie zadziała dla nas, ponieważ mamy wiele folderów i nie wiemy, w którym folderze będą znajdować się wiadomości e-mail.

Jeśli masz więcej sugestii lub zmian w przyszłości, które umożliwią wyszukiwanie współdzielonych MB, daj mi znać. Muszę iść dalej i wybrać inne rozwiązanie. --Klif
1 lat temu
·
#3283
0
Głosów
odpiąć
Szkoda... szukaliśmy rozwiązania, ale nie było dobrych sposobów na zakończenie poszukiwań.
Gdy będziemy mieli rozwiązanie, udostępnimy je Tobie i oczywiście uwzględnimy je w Kutools.

Jeśli znajdziesz sposób w przyszłości, podziel się nim z nami :D

Amanda
  • Strony:
  • 1
Nie ma jeszcze odpowiedzi na ten post.