By łza42@gmail.com w środę, 01 lutego 2023
Odpowiedzi 7
Lubi 0
odwiedzajacy 5.3 tysięcy
Głosów 0
Witam,

Mam pewne problemy z Kutools dla programu Outlook. Mój komputer ma zaledwie 3 miesiące, ale kiedy próbuję użyć Kutools, Outlook przestaje odpowiadać, a następnie odpowiada ponownie po około 10 sekundach. Jeśli przeniosę się na inny adres e-mail, to samo. Jeśli wyłączę dodatek, program Outlook będzie działać poprawnie. Próbowałem naprawić Ku dla programu Outlook, ale bez powodzenia. Używam tego cały czas, więc proszę AMA.

Dzięki!
Tomek
Cześć Tom,

Czy możesz przesłać nam poniższe informacje?
Wersja systemu operacyjnego (Którą wersję systemu operacyjnego Windows mam na swoim komputerze?):
Wersja Outlooka:
Wersja Kutoolsa:
Język, którego używasz w swoim systemie komputerowym:

Z góry dziękuję.

Amanda
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Witam,
Oto informacje, o które prosiłeś.
Wersja systemu operacyjnego (Którą wersję systemu operacyjnego Windows używam?): Windows 11 Pro v21h2 build 22000.1516
Wersja programu Outlook: wersja 2211 (kompilacja 15831.20252)
Wersja Kutoolsa: v16.00
Język używany w systemie komputerowym: angielski
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Witam,

Kliknij Plik > Ustawienia konta > Ustawienia konta. Następnie kliknij dwukrotnie swoje konto e-mail. W wyskakującym oknie Ustawienia konta Exchange zaznacz opcję, jak pokazano poniżej.
ustawienia konta.png


Proszę spróbować.

Amanda
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć.

Odznaczyłem to pole i chociaż Outlook działa teraz dość wolno, przynajmniej to rozszerzenie znów działa. Czy jest coś, co możemy zrobić, aby ponownie włączyć tryb buforowany?

Dzięki,
Tomek
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,

Powinieneś zaznaczyć to pole wyboru, aby włączyć tryb buforowany. 😂 W rzeczywistości zaznacz pole wyboru z powrotem i sprawdź, czy Twój Outlook działa teraz dobrze z włączonym Kutools.

Amanda
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Hi
Ten sam problem tutaj
Wersja systemu operacyjnego (Której wersji systemu operacyjnego Windows używam?): Windows 10
Wersja Outlooka: Microsoft365
Wersja Kutoolsa: v17.30
Język, którego używasz w systemie komputerowym: francuski

nie można ponownie aktywować pamięci podręcznej bez awarii...

Czy możesz rozwiązać ten problem?

Podziękowania
·
2 miesięcy temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Witam,

Oto kroki do naśladowania:

1. Zamknij Outlooka.
2. Uzyskaj dostęp do Centrum ustawień w Kutools dla Outlooka i odznacz pole obok Włącz Kutools dla programu Outlook aby wyłączyć Kutools.
włącz.png

3. Otwórz program Outlook i przejdź do filet > Ustawienia konta > Ustawienia konta. Kliknij dwukrotnie swoje konto e-mail. W wyświetlonym oknie Ustawienia konta Exchange potwierdź opcję, jak pokazano poniżej.
pamięć podręczna.png

4. Zamknij ponownie Outlooka i wróć do Centrum ustawieńi włącz Kutools, zaznaczając pole obok Włącz Kutools dla programu Outlook.
5. Otwórz program Outlook, aby sprawdzić, czy działa.

Jeśli napotkasz dalsze problemy lub masz więcej pytań, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Amanda
·
2 miesięcy temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post