By Tony'ego Hardina w piątek 17 marca 2023 r
Odpowiedzi 1
Lubi 0
odwiedzajacy 4.5 tysięcy
Głosów 0
Szukam sposobu dodawania klikalnych pól wyboru do wiadomości e-mail w programie Outlook. Potrzebuję wielu pól wyboru, a nie ankiety. Chcę utworzyć szablony lub „tabele”, w których będę mógł kopiować i wklejać informacje do wiadomości wychodzącej, a odbiorca będzie mógł zaznaczać pola w e-mailu z odpowiedzią, abym mógł zobaczyć jego wybory dotyczące szeregu problemów lub pytań . Próbowałem kilku rzeczy z wklejaniem z Worda, ale nic nie działa na odpowiedź.

Czy Twój dodatek pozwoli mi to zrobić?
Czy odbiorca odsyłający do mnie odpowiedzi również potrzebuje dodatku?

Dziękuję

Tony
Witam,

Tak, Kutools dla programu Outlook Kutools Pane umożliwia szybkie i łatwe wstawianie pól wyboru.

Po pobraniu Kutools dla programu Outlook podczas tworzenia nowej wiadomości okienko Kutools wyświetli się po prawej stronie okna wiadomości, jak pokazano poniżej. (Jeśli go nie widzisz, kliknij Chleb na Wiadomość patka.)

1. Na Automatyczny tekst zakładka, 2. wybierz CheckBox, a następnie 3. kliknij Pole wyboru1 aby wstawić pole wyboru.
kutools pane.png


Gdy odbiorcy otrzymają wiadomość, mogą zaznaczyć pola w e-mailach z odpowiedzią i wysłać ją do Ciebie. I nie potrzebują dodatku, aby odpowiedzieć na wiadomość.

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać mnie.

Amanda
·
1 lat temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post