By pwish w poniedziałek, 05 czerwca 2023 r
Odpowiedzi 3
Lubi 0
odwiedzajacy 4.2 tysięcy
Głosów 0
Witam,
Używam Kutools dla Outlooka do deduplikacji ponad 9 tys. e-maili.
Narzędzia działają dobrze, ale każda operacja deduplikacji może przetworzyć tylko 200/300 e-maili jednocześnie.
(operacja polega na wybraniu zakresu e-maili do przeskanowania, oczekiwaniu na przetworzenie filtrowania, a następnie oczekiwaniu na przetworzenie usunięcia.) (~2min)

Czy jest jakiś sposób na obejście tego ograniczenia, abym mógł jednocześnie przetwarzać wszystkie moje e-maile o wielkości 9 XNUMX?
Witam,

Nie mamy ograniczeń dotyczących tego procesu deduplikacji.

Czy ty 1. najpierw wybierz wiadomości, a następnie kliknij funkcję, aby usunąć duplikaty, lub 2. najpierw kliknąć funkcję, a następnie wybrać folder poczty?

Amanda
·
11 miesięcy temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Witam,

Nie mamy ograniczeń dotyczących tego procesu deduplikacji.

Czy ty 1. najpierw wybierz wiadomości, a następnie kliknij funkcję, aby usunąć duplikaty, lub 2. najpierw kliknąć funkcję, a następnie wybrać folder poczty?

Amanda


Wypróbowałem obie metody. Oba powodują częściowy wybór duplikatów do przetworzenia.
·
11 miesięcy temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Cześć,

Przepraszamy za niedogodności.

Ponieważ nasza funkcja działa tylko w przypadku e-maili przechowywanych lokalnie, czy możesz mi powiedzieć, jakiego protokołu poczty e-mail używasz? Jeśli jest to Exchange, należy pamiętać, że zwykle nie wszystkie 9,000 wiadomości e-mail są przechowywane lokalnie.

Amanda
·
11 miesięcy temu
·
0 Lubi
·
0 głosów
·
Komentarze 0
·
Wyświetl pełny post