By sm@theglitch.nl w czwartek, 04 czerwca 2020
Odpowiedzi 0
Lubi 0
odwiedzajacy 2.1 tysięcy
Głosów 0
Cześć,
Testuję tę wtyczkę Kutools dla programu Outlook, aby oczyścić bardzo dużą skrzynkę pocztową (rozmiar 70 GB). Zawiera wiele załączonych plików .pdf. Usunięcie ich nie wchodzi w grę, dlatego świetnym rozwiązaniem jest ich odłączenie i zastąpienie hiperłączami.

W testowej skrzynce pocztowej w tym samym Outlooku wszystko działało idealnie. Wybrałem kilka e-maili, odłączyłem pliki i utworzono kilka hiperłączy, które dodano do e-maili.
Ale w przypadku skrzynki pocztowej, którą muszę wyczyścić, pliki są odłączone, ale nie są wyświetlane żadne hiperłącza. Próbowałem już przycisku „napraw linki”, ale to nie zadziałało.

Oczywiście nie wybrałem wszystkich maili na raz, pracuję miesięcznie - selekcja wynosi około 40-50 maili na raz. Po zakończeniu procesu odłączania pojawia się małe okienko z informacją „Odłączono 0 plików”. Ale widzę je w zapisanym folderze.

Uruchamianie Outlooka poprzez Office 365 Family – nie wersję biznesową z hostingiem. Najnowsza wersja, zaktualizowałem tę perspektywę wczoraj tuż przed instalacją Kutools.
Wyświetl pełny post